Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Nuda w jesiennym ubiorze

images
Jednym z najistotniejszych elementów naszego ubrania są dodatki. prawidłowo dobrana torebka czy kolczyki są odbiciem naszego gustu i zamiłowań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów mijającego lata są sandały damskie połączone z aksamitnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto przetestować to nieprzeciętne połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. Starajmysię wybierać dodatki, które będą uniwersalne, wtedy nie narazimy się na ponowne wydatki.

Nasze ubrania

Mimo tego, że, iż jest coraz bardziej brzydko zakładajmy sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z mało wyzywającym lub rzucającym się w oczy wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na koturnie aby wysmuklały naszą figurę. Nie zapominajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj postury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze zalety. Podstawowe odmiany sylwetki to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Mamy możliwość zdefiniowania naszego kształtu na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także poszukać czegoś w sieci lub uzupełnić naszą wiedzę o porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych szafach nie powinno zabraknąć ciuchów w barwie czerwonym oraz kolorów ziemi. połączmy je z delikatnymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych torebkach nie może brakować czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą być ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest dużo wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Pójdźmy do galerii i upatrzmy coś dla siebie lub >>> wizytówka sklep beautikon.com zapraszamy przeróbmy to co mamy już w domu.