Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Obuwie – co aktualnie proponują nam producenci?

czerwone szpilki
Obowiązująca moda zmienia się bardzo szybko. Jeżeli jednak chodzi o kobiece buty, są jedne, które panie noszą chętnie niezależnie od aktualnie obowiązujących trendów. Chodzi w tym wypadku rzecz jasna o szpilki. Każda chcąca wyglądać elegancko kobieta posiada w swojej szafie przynajmniej jedną parę szpilek. Ich niezwykle wysoki obcas wydłuża optycznie nogi, za sprawą tych butów cała sylwetka wydaje się bardziej smukła.

czerwone szpilki
Źródło: pixabay.com

Wśród przeróżnych kolorów szpilek jeszcze nie tak dawno za naprawdę awangardowe uważane były czerwone szpilki. Teraz mnóstwo kobiet zakłada czerwone szpilki – , nie tylko do sukni wieczorowych, ale także na co dzień. Odkąd pierwszy raz na wybiegach mody wystąpiły szpilki w czerwonym kolorze, kobiety oszalały na ich punkcie. Przynajmniej jedną parę szpilek w tym kolorze posiada każda elegancka kobieta. Nie da się ukryć, że szpilki wykonane z materiału w czerwonym kolorze zaliczane są do niezwykle odważnych, jednak nie komponują się dobrze z krótkimi sukienkami oraz spódnicami. W zestawieniu z taką długością prezentują się kiczowato. Niekorzystnie wyglądają także z sukienkami i spódnicami sięgającymi do kostek, tego rodzaju długość schowa buty i cały urok czerwonych szpilek zniknie. Dobrze wyglądają założone do tradycyjnych dżinsów. Są przedstawicielki płci pięknej, którym bardzo zależy na tym, aby ich buty były przede wszystkim wygodne. Te kobiety z pewnością więc z chęcią wybiorą bardzo modne w najbliższym sezonie workery. Tworząc workery, projektanci obuwia zainspirowali się wyjątkowo wygodnymi butami turystycznymi oraz butami w stylu militarnym. W konsekwencji powstały naprawdę wygodne, aczkolwiek odrobinę masywne buty wyróżniające się sztywną podeszwą. Buty doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach.

workery
Autor: Leen Peeters
Źródło: http://www.flickr.com

Są doskonałe podczas spaceru, w szkole, w pracy oraz na nie trwającej zbyt długo wycieczce. A to wszystko dzięki temu, że sklepy mają w swojej ofercie rozmaite modele: na wysokim, średnim oraz niskim obcasie. Każda kobiety kupi też modele mające bardziej ozdobny wygląd. Jako ozdoby użyto najróżniejsze sprzączki, łańcuszki, dżety lub ćwieki. Oprócz tego w sprzedaży dostępne są workery (tanie workery) wsuwane, sznurowane oraz zapinane na suwak. Produkowane są także workery dla mężczyzn. Mężczyźni również znajdą bez żadnych trudności model dla siebie doskonały. Trzeba tylko tylko odwiedzić parę sklepów, a perfekcyjne workery (polecane) w końcu wejdą w ręce.