Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Obuwie damskie na każdy sezon

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO
Damska moda zmienia się z roku na rok, wnosząc na rynek coraz to więcej nowych produktów, które następnie bezbłędnie trafiają w gusta kobiet. Każda roczna pora ma swe osobiste kolekcje, które są powodem szaleństwa kobiet.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO
Autor: MOODO
Źródło: MOODO
Warto zarazem dodać, że każdorazowo wspaniale spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających ludzi.
W chwili obecnej na topie w w porze jesieni oraz zimy są sztyblety damskie. Ich historia jest niezwykle ciekawa, tym bardziej, że początkowo ich przeznaczeniem była jazda konna. Wygląd ów obuwia został zaprojektowany do jak największego komfortu w trakcie jazdy na koniu, lecz chwilę później z toru przeniosły się na modowe wybiegi, a następnie – na ulice, na której egzystują do dziś, idealnie jednocześnie spełniając własną rolę jako obuwie przejściowe i zimowe. Ich wygląd jest jest oryginalny – mają płaską podeszwę, a także sięgają poza kostki. Sztyblety damskie posiadają również stylową gumkę. Są tworzone przez najlepszych producentów obuwia z wysokiej jakości tworzyw. Wspaniale też nadają się na chłodniejsze dni. Warto napomnieć, że są one także dostępne w przystępnych cenach dla wszystkich.
buty
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
W porze letniej natomiast wspaniale mogą sprawdzić się ebuty, nazywane również gladiatorkami. Są to – mówiąc inaczej – sandały złożone z pasków wszelkiego rodzaju. Dodatkowo, trzeba wspomnieć, iż już od paru lat nie tracą na znaczeniu w gustach pań.

Wyglądem przypominają obuwie, które w starożytnych czasach ubierali legioniści oraz gladiatorzy. Rzymianki bardzo często są płaskie i wykonane ze skóry miękkiej. Najczęściej sięgają poza kostki, a nawet – chociaż rzadziej – do kolan.