Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Obuwie w sporcie to podstawa

images
Wiosna to idealny czas, by zacząć uprawiać jakiś sport. O ile zamierzasz dbać o sylwetkę, musisz nabyć porządny sprzęt do treningów. Kluczowym elementem w torbie sportowca są porządne buty. Niewiele osób wie, że bieganie po parku jest generalnie niebezpieczne dla naszych stawów. By złagodzić te okropne efekty joggingu, należy zakupić buty, który dobrze amortyzują nacisk. Lekarze, zajmujący się fizjologią sportu, wymyślili modele pasujące do różnych odmian sportów. W tym artykule omawiamy 3 modele obuwia (2 obuwia do joggingu, jeden do siatkówki), przejrzyj ich opisy i pomyśl, które preferujesz.

Asics Gel Pulse 4

Świetne obuwie zaprojektowane idealnie do biegania. Zostały wyprodukowane z leciutkich surowców, które zarazem charakteryzują się wysokim stopniem amortyzowania. Znakomicie nadają się do poruszania się po utwardzanych podłożach, takich jak szosa. Buty te są dostępne w kolorze szaro-niebieskim. Na zamówienie obuwia Asics Gel Pulse 4 należy przeciętnie przeznaczyć niemalże trzy setki złotych.

Asics Gel-Rocket 6

Świetne obuwie, które jest przeznaczone do zawodów w siatkówkę. Uprawianie tego sportu wymaga wielokrotnego wybijania się z miejsca, Asics Gel-Rocket 6 silnie wspomaga sportowca w tej czynności. Te buty da się zakładać też do innego gatunku sportów, które kultywuje się w halach, bo Asics Gel-Rocket 6 zostały dostosowane do parkietu i halowych boisk. Buty są dostępne w 3 kolorach i trzeba na nie wydać zwykle prawie dwieście złotych.

Asics Gel-Zaraca

Następne obuwie, które wesprze trenującego podczas codziennego biegania. Zaawansowane materiały użyte do wyprodukowania obuwia Asics Gel-Zaraca sprawiają, że biegacz dobrze wyczuwa powierzchnię, po jakiej biegnie. Identycznie jak model Asics Gel Pulse 4, najlepiej je wybierać na poruszanie się po stabilnych nawierzchniach. Model jest sprzedawany w gustownym kolorze zielonym i zazwyczaj trzeba na niego wyłożyć dwieście osiemdziesiąt dziewięć złotych.