Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Obuwie, wygodne w noszeniu

Buty Reebok Workout
W tym roku trendy będzie krótki trencz, czyli zgrabny kobiecy płaszcz. Taki płaszcz rewelacyjnie komponuje się zarówno z cielistymi rajstopami, jak i zwykłymi spodniami. Znaczącym atutem trenczu jest to, że skutecznie osłania on nosicielkę przed chłodem i wilgocią, a zarazem jest lekki i powabny. Wykazuje on wszystkie zalety normalnego płaszcza, ale nie wykazuje jego mankamentów.

kozaki na zimę
Autor: TownePost Network
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o barwę takiej kreacji, w tym roku trendy będą maślany oraz beżowy. Oznacza to niestety, że trencz może się łatwo zabrudzić, jednak warto nadać trochę światła jasnym kolorem tej naszej polskiej smętnej jesieni. Świetnie sprawdzą się również półgolfy (odnośnik) i jasne sweterki.

Do zakupionych ubrań powinno się jeszcze rzecz jasna dodać stylowe buty. Najkorzystniejszym zakupem staną się tradycyjne botki damskie. Warto postawić na kolory jasne, tak aby współgrały z jasnymi trenczem i rajstopami.. Fabrykant ten jest kontrolowany przez tą samą grupę firm, co renomowana marka Zara. Bershka istnieje już od piętnastu lat i może się legitymować wielką popularnością. Osiem lat temu firma zjawiła się w Polsce. Także panowie na okres jesień/zima powinni sobie sprawić męskie botki (dowiedz się więcej w odnośniku).

Na nasze szczęście, na naszym rynku możemy znaleźć mnóstwo popularnych marek, które mogą zaoferować nam ciekawe propozycje. Każdy producent z branży odzieżowej stara się wypracować własny styl, z którym klienci mogliby się utożsamiać. Możemy kupować ciuchy tylko w jednym sklepie, ale warto również łączyć modele znanych firm. W każdej sytuacji decydujmy się na takie rzeczy, w których dobrze się czujemy i które dobrze na nas leżą. To są najistotniejsze kryteria przy zakupie ubrań.

Noszenie obuwia, które będzie komfortowe jest super rozwiązaniem, które będzie dobrze wpływało na nasze prawidłowe samopoczucie a także kondycję naszych stóp. Dosyć mało osób zdaje sobie przecież sprawę z tego, że nieodpowiednio dobrane buty mogą doprowadzić do znacznych kłopotów natury ortopedycznej. Należy wystrzegać się tego rodzaju zagrożeń i starannie dobierać obuwie do swoich subiektywnych potrzeb.

Czasem sugerujemy się opiniami innych ludzi. Ale pamiętajmy, że pośród naszych „doradców” nie zawsze są osoby, które na co dzień zajmują się stylizacją. Jeśli zatem nasza znajoma chce nam wmówić, że trampki na koturnie są ohydne, my nie musimy brać sobie do serca jej opinii. Najważniejsze jest, czy tego typu obuwie nam się podoba. Jeśli to właśnie element naszego stylu, nie dajmy się wszelkiej maści hejterom i zakładajmy to, na co mamy chęć.