Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Odkryj siłę medycyny estetycznej i poczuj się znów wspaniale.

Wypełnianie zmarszczek
Młodość, to temat zawsze powracający w dyskusjach pań, w znanych gazetach oraz modnych programach telewizyjnych. Czy popularne zabiegi kosmetyczne są w stanie zatrzymać czas i przywrócić zachwycający wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy obserwować ich skutek?

Wstrzykiwanie botoxu
Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest właściwe pytanie.Przychodzi taki moment w życiu każdej kobiety, w którym staje przed lustrem (zwykle przed takim powiększającym) i dostrzega, że jej skóra nie jest już tak nieskazitelna, jak dawniej. Cera staje się zszarzała i matowa. Wkoło oczu i ust tworzą się nieznaczne zagłębienia, które z czasem stają się coraz bardziej zauważalne.

Większość kobiet lęka się starzenia, bezpowrotnej utraty swej urody. Przecież atrakcyjny wygląd sprawia, że czują się kobiece i pewne siebie.

Co należy zrobić, aby jak najdłużej czerpać radość z młodości?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie pozwalają na przedłużenie młodości. Z jakich sposobów korzystają kobiety w boju ze zmarszczkami i efektami starzenia?

BOTOX

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.Polega on na wypełnieniu zmarszczek toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.Fachowo wykonany zabieg przynosi zauważalne efekty. Można śmiało powiedzieć, że botox to prawdziwy pogromca zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się przykładowo kurzych łapek w kącikach oczu, srogiej „lwiej” zmarszczki między brwiami. Jeżeli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z kilku miast, w którym znajdziesz dobrych specjalistów, którzy zatroszczą się o wygląd Twojej skóry. Zawsze dogłębnie sprawdź umiejętności lekarza. Zapytaj o wszelkie szczegóły i liczące się informacje. Strzeż się niesprawdzonych „specjalistów”.
LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest zdecydowanie bardziej inwazyjną metodą odzyskania dawnego wyglądu. Zabieg polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru skóry. Skutek: eliminacja bruzd, fałdów grawitacyjnych, spłycenie zmarszczek. Całkowity czas powrotu do normalnego funkcjonowania po zabiegu wynosi blisko dwóch tygodni. Jeśli chcesz zdecydować się na lifting twarzy znów jest jednym z wielu miast, w którym odkryjesz sprawdzonych specjalistów.

W jaki sposób znaleźć kompetentnego lekarza?W poszukiwaniach dobrego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując na przykład: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Odkryjemy, że jest wiele opcji. Jednakże przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu powinniśmy potwierdzić kwalifikacje lekarza. Unikniemy w ten sposób złych, a może nawet nieodwracalnych efektów niewłaściwego przeprowadzenia zabiegu. Więcej na