Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Oferta sieci H&M

images
Sklepy odzieżowe o charakterze sieciowym są obecnie bardzo chętnie odwiedzane, w szczególności w dużych ośrodkach miejskich. Liczba tego rodzaju sklepów ciągle zwiększa się, a umiejscowione są one w większości przypadków na terenie pasażów handlowych.

Salony odzieżowe o charakterze sieciowym są obecnie niezwykle chętnie odwiedzane, w szczególności w większych ośrodkach miejskich. Ilość tego typu punktów ciągle rośnie, a umiejscowione są one najczęściej na terenie galerii handlowych. Jedną z najczęściej wyboeranych marek tego typu jest H&M. Ubrania H&M odznaczają się zróżnicowanymi kosztami, jak również zróżnicowaną gamą stylów Przeznaczone są dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment jest neizwykle szeroki, każda z części garderoby występuje w bardzo wielu rozmaitych formach. W sklepach H&M można kupić również buty. Kolekcja dla panów nie jest tak obszerna jak dla pań, nadal jednak wybór ubrań jest bardzo duży.

Spodnie
Wybór spodni w placówkach H&M jest bardzo szeroki. Spodnie damskie H&M dostępne są w wielu różnych stylach i modelach. Aktualnie, szczególnie w kolekcji dla pań, dominują spodnie tak zwane rurki, czyli modele o bardzo wąskich nogawkach. Są to typowe spodnie dżinsowe lub – zobacz – spodnie za materiału, o różnym poziomie rozciągliwości. Ich kolory są bardzo urozmaicone, spodnie można kupić nierzadko w bardzo rzucających się w oczy kolorach. Jednym z charakterystycznych fasonów, są spodnie dla kobiet w ciąży. Wyposażone są one w dodatkowy elastyczny fragment materiału, ułatwiający noszenie kobietom ciężarnym. Spodnie dla panów dostepne są w paru zasadniczych fasonach. Pogrupowane są według tych modeli, które mają nogawki rozszerzane, proste lub zwężane, a także stan wysoki lub niski. W asortymencie męskim także występują dżinsy oraz spodnie materiałowe, na przykład sztruksowe.

Letnie spodnie od NIFE
Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Aktualnie niezwykle popularne wśród kobiet są legginsy. W punktach H&M można je dostać w ogromnym wyborze, o rozmaitych modelach i kolorach. Legginsy H&M stanowią sporą część oferty dla pań. Niektóre z z nich wyglądają jak spodnie, niekiedy posiadają kieszenie. Wzory są niezwykle zróżnicowane, od prostych geometrycznych, do których należą kropki czy paski, przez wzory zwierzęce, takie jak panterka czy zebra, aż po skomplikowan, kolorowe wzory.

Akcesoria
W placówkach H&M jest bardzo szeroki wybór dodatków do odzieży. Są to między innymi torby i torebki, uszyte z wielu rozmaitych tkanin i w rozmaitych rozmiarach. Jest również szeroki wybór okularów przeciwłonecznych. W dużych ilościach reprezentowane są chusty, szale i apaszki ubranie (więcej na ten temat tutaj) czapki i rękawiczki, w zależności od obecnej kolekcji i pory roku.