Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Okrycia wierzchnie marki Top Secret

images
Wśród sieci salonów odzieżowych jednym z najwcześniej rozpoznawanych w Polsce był Top Secret. Marka ta z początku istniała samodzielnie. Obecnie w sklepach Top Secret do nabycia są ubrania także innych marek posiadanych przez spółkę zarządzająca Top Secret. Jest to przykładowo marka Troll. Sklep ta udostępnia bardzo dużą ofertę, gdzie przeważa odzież damska i męska. Dostępne są również różnego typu akcesoria. Ostatnio wyroby tej marki stały się znacznie częściej wybierane niż dotychczas. Oferta kurtek i płaszczy nie jest bardzo szeroka, jednak niektóre elementy zasługują na uwagę.

Kurtki dla mężczyzn
Dla panów Top Secret oferuje na przykład kilka wzorów kurtek na zimę. Są to kurtki grkurtki ( www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=18 )puchowe. Występują również długie ciepłe okrycia z grubej tkaniny. Mają one charakter bardziej klasyczny, można je połączyć przykładowo z garniturem lub innym wizytowym ubraniem. Oferta wiosenna obejmuje okrycia wierzchnie najczęściej z nieprzemakalnej tkaniny, w rozmaitych, w większości przypadków ciemnych kolorach. Niektóre z nich wyposażone są w kaptury. Kolejny rodzaj kurtek, który można nazwać młodzieżowym, to modele wzorzyste. Najpopularniejszym z możliwych motywów jest czarno-biała kratka. Kurtki te dodatkowo posiadają ściągacz u dołu.

Autor: Goldwin

Kurtki i płaszcze damskie
Kolekcja dla kobiet także nie jest bardzo szeroka. W minionym sezonie zimowym dominowały długie, grube pikowane płaszcze ściągane w talii. Modele te także stanowiły większą część zimowej kolekcji w Top Secret. Kurtki Top Secret dla kobiet to w większości wspomniane wcześniej płaszcze. Dostępne są różne wzory pikowania. Mają zazwyczaj w kaptury obramowane futrem. Cechą, która odróżnia płaszcze tej marki od innych zbliżonych jest różnorodność barw. Kurtki te dostępne są w takich barwach, jakich nie widuje się w pozostałych sklepach. Kolekcja wiosenna to z kolei w większości krótkie kurtki z rozmaitych materiałów, które również miewają nietypowe barwy. Występują również kurtki skórzane nabijane ćwiekami, z dżinsu oraz wzorzyste. Jednym z dostępnych wzorów są wielobarwne kwiaty.
Kurtki – sprawdź informacje|