Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Orientalne kosmetyki – sprawdź

kosmetyki
Trwa era kultu urody fizycznej, wszyscy pragniemy zachować młode lata i zdrowy wygląd na długi czas. Troska o ciało zajmuje nam na co dzień wiele godzin. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, ale nierzadko także mężczyzn. Niestety biegnący czas jest dla naszego ciała nieubłagany. Co zrobić, aby zatrzymać proces starzenia? Czy wystarczy co dzień pielęgnować twarz kremami i regularnie odwiedzać kosmetyczkę?

uroda
Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Jest niemało sposobów na utrzymanie pięknego wyglądu. W ostatnim czasie wśród dbających o urodę sławne zrobiły się kosmetyki indyjskie. bez dwóch zdań swą sławę uzyskały dzięki ekologicznemu pochodzeniu. receptura kosmetyków azjatyckich opiera się głównie o ekstrakty z roślin np. agrest indyjski albo dziki kaktus, które trudno trafić w innych kremach dostępnych w na polskim rynku. specyfiki azjatyckie (tu) są organiczne, toteż przeznaczone są dla różnych typów cery, zwłaszcza tych z problemami. Bogate są w naturalne olejki i esencje, pozbawione parabenów i innych sztucznych substancji. Produkty te bazują na kulturze i roślinach rodzimego pochodzenia, często zasadzają się na tradycji ajurwedy, która propaguje zdrowie, harmonię a także bliski związek z naturą. Uroda – więcej na tej stronie – w kontekście ajurwedy nie wiąże się z obecnym ideałem urody. W ajurwedzie piękno zewnętrzne i wewnętrzne są ze sobą ściśle związane. Ma to istotne przesłanie w kosmetologii, gdzie widzi się piękno jako stan ogólnego zdrowia fizycznego i sił witalnych. Na polskimnaszym rynku osiągalna jest duża liczba kosmetyków indyjskich przeróżnych producentów, od kremów do twarzy po odżywki do pielęgnacji włosów. W ofercie sklepów z kosmetykami pochodzenia azjatyckiego są także kosmetyki kolorowe.

kosmetyki
Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnąc poczuć się młodziej, poprawić kondycję swojej ciała, włosów i paznokci warto przetestować naturalne produkty do pielęgnacji wywodzące się z Azji. Ciągle słyszymy o ich cennych właściwościach i pozytywnych skutkach zdrowotnych – najlepsza oferta. Jednak zgodnie z nauką wschodu, aby w pełni cieszyć się młodym wyglądem i odzyskać radość życia nie wystarczy dbać wyłącznie o wygląd zewnętrzny Dopiero równowaga między pięknem zewnętrznym i wewnętrznym pozwoli nam osiągnąć wymiar mistyczny.