Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Oryginalne koszulki z nadrukiem

images
Ludzie mają w zwyczaju oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest używane przez wielu stylistów czy ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki – nasz serwis www – z nadrukiem – są w dzisiejszych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wówczas pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, za to podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.

Autor

Kolorowe koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny napis.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Fakt, nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”