Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Otwieramy sezon imprez majowych

kobieta w bluzce
Właśnie zaczął się sezon grillowania. Kto tylko ma taką możliwość, stara się jakoś sobie ten czas organizować. Albo my w swym wypielęgnowanym ogrodzie ugaszczamy gości, albo też my pojawiamy się u cioci czy wuja.

uśmiechnięta kobieta
Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na takie party trzeba się w odpowiedni sposób przyszykować. Zapyta ktoś – no jak to w odpowiedni sposób? Kiełbaska, węgiel drzewny, sałateczka, być może jakieś piweczko i deserek – i po przygotowaniach. Otóż nic bardziej mylnego. Pół biedy jak to my idziemy z wizytą. Chwila przebierania w szafie i z kilku bluzek bez rękawów coś znajdziemy. Dokładamy jakiś elegancki dodatek i można wychodzić!

dziewczyna
Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorzej, jeśli to my jesteśmy zapraszającymi. W takiej sytuacji pracy jest więcej. Należy wówczas zastanowić się w jakim rodzaju będzie nasze spotkanie – czy będzie to styl imieninowy a więc bardziej formalny, czy poszalejemy i nasze niedzielne popołudnie ze znajomymi będzie spontanicznym spotkaniem z rozstawionymi w ogródku leżakami.

Kiedy już ustaliliśmy typ naszego party, czas na wybranie stosownej garderoby. Nie musi być to zaraz coś nowego. Na spotkaniu z rodziną dobrze jest zachować równowagę. Dobrze jednakże dostosować kreację do spotkania. Jeżeli w naszym ogrodzie zdecydujemy się na ekskluzywne spotkanie z wykwintnymi winami i kuchnią warto jest ubrać się w jakąś bluzkę elegancką i kostium. Natomiast kiedy zdecydujemy się na troszkę „proletariackie” kiełbaski starczy zwykła bluzka (Sprawdź) na ramiączkach (tutaj znacznie więcej: świetne bluzki na ramiączkach). Wszystkie te powyższe zabiegi pozwolą nam czuć się komfortowo i dobrze się bawić w podczas majowych imprez ogrodowych.

Kolejnym istotnym sezonowym wydarzeniem związanym z V miesiącem roku są przyjęcia komunijne. Jasne, że potrzeba się odpowiednio przyszykować na tą poważną uroczystość, a ponieważ komunie mają miejsce w ciepłym miesiącu, wiadomą rzeczą jest iż w którymś momencie przyjęcia komunijnego marynarki panów i kostiumy pań będą niepotrzebne, więc istotną sprawą jest elegancka bluzka koszulowa (przykłady tu: bluzka koszulowa).Z tak wyposażoną szafą porę majówek możemy rozpoczynać.