Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Panterkowe wzory zawsze w cenie

moda damska
Nie łatwo odpowiedzieć na pytanie co takiego ma w sobie panterki, że ciągle są na czasie. Sezon za sezonem pojawiają się w różnych sklepach ciągle powracające w nowych odsłonach. Być może to fakt, że jest to wzór zaczerpnięty wprost od najlepszego projektanta na świecie, jakim jest sama natura, sprawia, że cętki są zawsze na czasie.

moda damska
Autor: BGN
Źródło: BGN
Trudno udzielić odpowiedzi na pytanie co co mają w sobie panterkowe wzory, że ciągle są w modzie. Sezon za sezonem można je spotkać w przeróżnych sklepach wciąż powracające w nowych odsłonach. Być może to fakt, że jest to wzór zaczerpnięty wprost od najlepszego projektanta na świecie, za którego można uznać samą naturę, sprawia to, że panterka jest zawsze na czasie.

Do marek, które posiadają w asortymencie panterkowy wzór na pewno zaliczyć należy h&m. Ubrania h&m zrobione z wykorzystaniem materiałów które imitują cętki pojawiają się niemal w każdej kolejnej kolekcji marki. Oprócz ubrań wzór ten świetnie można wykorzystać jako dodatek. Szaliki, paski oraz torebki h&m z cętkami cieszą się jeszcze większą popularnością aniżeli same ciuchy. Dzieje się tak dlatego, że wzór sam w sobie można zakwalifikować jako trudny i trzeba umiejętnie go ubierać. Panterka to zdecydowany akcent, dlatego ciężko użyć ją w naszym stroju, w taki sposób aby całość ciągle pozostała w dobrym guście. Jeśli nie nie jesteśmy do końca przekonani w jaki sposób ją użyć a urzekł nas ten wzór i marzymy, by w naszej kolekcji ciuchów pojawił się dziki akcent, bezpieczniej jest zdecydować się na małe dodatki, jak np. opaska, pasek czy też kopertówka.

Ciuchy i akcesoria h&m można spotkać nie tylko w sklepach należących do tej marki, ale również przy pomocy różnego rodzaju serwisów internetowych, mających w asortymencie kolekcje różnych marek. Są to spore portale, na których można wyszukać ciuchy, od kilku do kilkudziesięciu różnych firm. Wybór jest bardzo duży, a warunki na jakich możemy dokonać zakupów są prawie takie same jak te, które oferuje nam sklep, a zdarza się nawet są bardziej atrakcyjne albo są sprzedawane po promocyjnych cenach. Jeżeli więc mamy upatrzone np. konkretne kolczyki h&m a nie znaleźliśmy ich w sklepie, należy spróbować poszukać w internecie.

Wartym zauważenia plusem wymienianym przez klientów na temat sklepu h&m jest fakt, że rzeczy, które ma w sprzedaży mają bardzo atrakcyjne ceny, co obecnie dla wielu jest bardzo ważne. Przecież nikt nie chce wydawać fortunę na ciuchy w momencie, gdy szykują mu się pilniejsze.