Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Parę słów o marce Zara

Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme
Kiedy w 1975 roku Amancio Ortega zakładał swój własny butik w La Coruni na pewno nie spodziewał się, że trzy dekady później będzie najzamożniejszym obywatelem półwyspu iberyjskiego i zdobędzie piątą lokatę w zestawieniu globalnych krezusów w 2012 roku. A może był nastawiony tak pozytywnie, że jego plany się ziściły? Ciężko powiedzieć.
buty
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest natomiast pewne to to, że dziś każda kolekcja Zara jest obserowana w świecie trendów z wielkim zainteresowaniem. Nie ma się co dziwić, każdy kto jest na bieżąco z propozycjami iberyjskiego giganta – na stronie internetowej, w miesięczniku branżowym bądź w telewizji – bez wątpienia stwierdzi, że designy są wykonane idealnie, a materiały użyte do produkcji są najwyższej jakości. Właśnie w tych dwóch czynnikach można doszukiwać się źródła ogromnego sukcesu iberyjskiego przedsiębiorcy.

Istotną rolę odgrywa też sprawny marketing. Od teraz główną twarzą tej iberyjskiej marki jest wspaniały piłkarz i słynny gwiazdor – David Beckham. Przedmiotem marketingu w tym wypadku stała się najnowsza bieliźniana kolekcja Zara. Kontraktowanie gwiazd do reklamowanie firmy to sprytne posunięcie promocyjne, które gwarantuje wiele korzyści marce. Ale tak czy inaczej, Zara nie potrzebuje dużych nakładów na reklamę, ponieważ marka ta jest znakomicie rozpoznawana na całym świecie. Reklamy z napisem Zara można spotkać w 50 krajach na świecie.

buty damskie
Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to sezon silnie zmiennej aury – wszakże mawia się, że kwiecień-plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Dni bywają ciepłe, lecz zdarza się, że pojawiają się intensywne opady. Na takie właśnie mokre dni świetne będą stylowe kozaki Zara, sprzedawane w świeżej kolekcji tej światowej marki. Jeśli nie zamierzasz wychodzić z domu, by oglądać towary w butiku, możesz zapoznać się bliżej z nowoczesną stroną internetową marki, gdzie znajdziesz fajne narzędzia multimedialne, które uproszczą zakup kreacji. Piszemy tu o internetowej przymierzalni, w której ubrania zakłada się na postacie modeli.

Jeżeli zaintrygował Cię nasz wpis, to chcemy skierować Twoja uwagę na fakt, że pod kolejnym linkiem znajduje się na Ciebie ciekawe zagadnienie (https://timebutik.pl/zegarki-damskie-anne-klein-c-1_25.html).

Źródło: domodi