Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Paski – uwielbiamy czy nie cierpimy?

moda damska
Tego sezonu zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego typu zestawów jest rzekomo tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski pogrubiają i zakłócają proporcje figury.

Nie do końca jest to prawda, trzeba zwyczajnie dobrać paski (czytaj w serwisie) do własnej sylwetki i odpowiednio dopasować części pozostałego ubioru. Sukienki w paski doskonale sprawdzą się na talii typu Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie panie o drobnej i chłopięcej sylwetce będą świetnie reprezentowały się właśnie w sukienkach tego typu.
Sukienki Andrzejkowe
Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się doskonale noszona, codziennie, pasek w talii zdecydowanie uwydatni kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na znajdziemy również spódnice w paski i tuniki – także w paski. Takim przykładem cudownej tuniki może być tunika Florentyna. Znakomita na lato, znakomicie wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Gdyż paski na tunice są szerokie konieczne jest założenie wysokich szpilek – w ten sposób zrównoważymy figurę. Przy wzorze tego typu musimy uważać na długość tuniki – nie może być zbytnio długa – wtedy optycznie skróci nam nogi i zakłóci tym samym proporcje. Nie może być także zbyt krótka – tunika bardzo nas pogrubi. A wszak nie o dodatkowe kilogramy nam się rozchodzi.Tego lata odnajdziemy też dużo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obie spódnice w niesamowicie wyglądają z gładkim topem są bowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie potrzebują mocnej oprawy.

Paski są nieodzownym wzorem tkanin od lat i takim zapewne pozostaną. Rok rocznie możemy przebierać wśród wzorów i kolorów, w tym pośród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Warto niemniej jednak podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!