Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: peeling

peeling

Sposoby na osiągnięcie doskonałego wyglądu

images
W pogoni za realizacją zawodową, która w coraz większym stopniu dotyczy też kobiet niezmiernie ważną kwestią jest zadbany wygląd zewnętrzny. Współczesne businesswoman osiągają wiele sukcesów, odbywa się to jednak ceną życia w nieustannym pośpiechu i braku czasu. Za tygodnia brakuje zazwyczaj czasu na tradycyjne metody dbania o wygląd i zabiegi pielęgnacyjne, właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się różne salony piękności proponujące szybkie i skuteczne zabiegi upiększające.

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Mikrodermabrazja – idealny sposób na pozbycie się zaczerwienień na twarzy

twarz
Przebarwienia na twarzy mogą być kłopotem dla wielu jednostek, w szczególności jeżeli mamy do czynienia z znacznymi, dość widocznymi przebarwieniami. Mimo tego, iż na rynku mamy dojście do wielu rozlicznych preparatów, peelingów lub maseczek, jakie mogą nam pomóc w walce z przebarwieniami, to w wielu przypadkach okazuje się, że nie u wszelkiej jednostki przyniosą one przewidywane efekty.

Jak bezpiecznie przygotować się do opalania w solarium? Kilka rad, aby nie zrobić sobie krzywdy

solarium - łóżko
Wielu ludzi czuje się lepiej, kiedy skóra złapie promienie słońca i stanie się bardziej brązowa. Oprócz tego, że zyskuje ładny odcień, po prostu nierzadko lubimy trochę się wygrzać i czujemy się wówczas zdecydowanie lepiej. Co jednak oczywiste takie praktyki nie są umożliwiane przez cały rok, dlatego też korzystamy także z solarium. Taka metoda opalania nie jest uważana za najlepszą, jeśli mimo to się na nią zdecydujemy, warto się wiedzieć, jak prawidłowo przygotować się do tej wizyty praz jakich praktyk unikać, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Plusy medycyny estetycznej – jak skutecznie uzyskać wymarzoną sylwetkę?

uroda
Zostało coraz mniejsza ilość czasu do początku wakacji, pewnie większość z nas chciałaby sprawić, by ich ciało wyglądała nienagannie w bikini, z tego powodu też kupujemy strój do ćwiczeń i biegniemy na siłownię, by pozbyć się nadmiernych kilogramów, rezygnujemy również z niezdrowego jedzenia na rzecz lekkostrawnych przekąsek, które pomogą nam zadabać o płaski brzuch, jednak, nie każda z nas ma czas na ćwiczenia fizyczne, lub też za późno rozpoczęła walkę z jednym z największych koszmarów kobiecego ciała jakim jest pomarańczowa skórka. Mnóstwo kobiet walczy o gładkie uda, jednak walka ta nierzadko jest bardzo długa i wymaga poświęceń, dlatego naprzeciw wychodzą salony chirurgii estetycznej, które proponują zabiegi mające na celu pomóc nam usunąć celluilit.