Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: peeling

peeling

Mikrodermabrazja – idealny sposób na pozbycie się zaczerwienień na twarzy

twarz
Przebarwienia na twarzy zdołają być problemem dla wielu ludzi, w szczególności jeśli mamy do czynienia z znacznymi, całkiem widocznymi przebarwieniami. Pomimo tego, iż na rynku mamy dojście do wielu różnych preparatów, peelingów czy też maseczek, które zdołają nam pomóc w walce z przebarwieniami, to częstokroć okazuje się, że nie u wszelkiej jednostki przyniosą one wyczekiwane rezultaty.

Sposoby na osiągnięcie doskonałego wyglądu

images
W obecnych czasach pogoni za realizacją zawodową, która w coraz większym stopniu dotyka również kobiet niezmiernie ważnym aspektem jest zadbany wygląd. Dzisiejsze kobiety biznesu rozwijają swoją karierę, dzieje się to jednakże kosztem życia w ciągłym pośpiechu i braku czasu. W ciągu tygodnia nie ma zwykle czasu na tradycyjne metody dbania o wygląd oraz zabiegi pielęgnacyjne, właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się profesjonalne salony piękności proponujące szybkie oraz efektywne zabiegi poprawiające urodę.

Zabiegi dermatologiczne na twarz

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Plusy medycyny estetycznej – jak skutecznie uzyskać wymarzoną sylwetkę?

uroda
Pozostało coraz mniej czasu do początku wakacji, pewnie większość z kobiet chciałaby sprawić, by ich sylwetka prezentowała się nienagannie w kostiumie, dlatego też kupujemy dres i udajemy się na siłownię, by pozbyć się nadmiernych kilogramów, rezygnujemy również z kalorycznego pożywienia na rzecz lekkostrawnych przekąsek, które pomogą nam zatroszczyć się o szczupły brzuch, jednakże, nie każda z nas posiada czas na ćwiczenia fizyczne, bądź też za późno rozpoczęła walkę z jednym z największych koszmarów kobiecej sylwetki jakim jest cellulit. Wiele kobiet walczy o smukłe uda, jednakże walka ta nierzadko jest bardzo długa i wymaga wyrzeczeń, dlatego naprzeciw wychodzą salony chirurgii estetycznej, które proponują zabiegi mające na celu pomóc nam pozbyć się cellulitu.

Jak bezpiecznie przygotować się do opalania w solarium? Kilka rad, aby nie zrobić sobie krzywdy

solarium - łóżko
Wielu z nas czuje się lepiej, kiedy skóra złapie promienie słońca i stanie się bardziej brązowa. Prócz tego, że zyska ładny odcień, po prostu często lubimy trochę się wygrzać i czujemy się wtedy zdecydowanie lepiej. Jak jednak wiadomo takie praktyki nie są możliwe przez cały czas, w związku z czym korzystamy także z solarium. Taka metoda opalania nie jest uważana za najzdrowszą, jeśli mimo to się na nią zdecydujemy, warto się mieć świadomość, jak prawidłowo przygotować się do takiej wizyty praz czego unikać, by nie zrobić sobie krzywdy.