Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Piękną być

usta
Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest ostatnio coraz to bardziej trendy. Wargi to jeden z ważniejszych elementów kobiecej buzi, a również ciała, gdzie pełne wargi uważane są za bardziej atrakcyjne i kuszące. Zabieg zwiększania warg trwa prawie pół godziny, jest prawie bezbolesny oraz zawsze stosuje się go w znieczuleniu punktowym.

Dzisiaj na rynku popularność zyskuje kwas hialuronowy do ust, który poprawia sprężystość tkanek – . Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym odbudowuje gęstość tkanek wokół ust jak też powiększa usta. Poprawia kontur ust oraz profil buzi. Kwas hialuronowy wygładza troszeczkę bruzdy i zmarszczki, ujmuje także nieco lat. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie szykować i nie są wymagane specjalne badania, acz lekarz może wymagać ich wykonania, jeżeli uzna, iż to stosowne. Powiększenie ust przebiega w znieczuleniu miejscowym – najczęściej z użyciem kremu przeciwbólowego.

Zabieg kosmetyczny trwa paręnaście minut, pozwala na przeprowadzenie zauważalnej korekty ust. Wynik jest niestety krótkotrwały i utrzymywać się będzie około pół roku, gdzie po upływie tegoż okresu pacjenta czeka konieczność kolejnego zabiegu na powiększenie ust. Kriolipoliza jest zabiegiem zupełnie nieinwazyjnie redukującym tkankę tłuszczową. Określony jest do modelowania figury, lecz nie w celu pozbycia się nadwagi. Poprzez zabiegi punktowego schładzania redukuje nadwyżkę tkanki tłuszczowej – brzuch, kolana, boki tułowia. Kriolipoliza to zjawisko uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę. Przez wskazany czas zasysana przez aplikatory skóra jest poddawana schładzaniu bez niszczenia sąsiednich tkanek. Statystyki wskazują, iż widoczna redukcja tkanki tłuszczowej następuje po ok. 3 miesiącach.

Czas ten wynika z charakteru nieinwazyjności zabiegu, jednak efekt utrzymuje się poprzez ok. 6 miesięcy, a włączając czynnik dietetyczny na stałe. Widoczne efekty po zabiegu są zależne od rozległości i stanu tkanki poddanej schładzaniu. Pacjenci pragnący powtórzyć zabieg w celu utrzymania oraz zwiększenia rezultatu mogą zrobić to, nie wcześniej aniżeli po kolejnych 3 miesiącach. 100 % z nich spostrzega różnice po odbytym zabiegu. Przeciwwskazaniami są ciąża, karmienie piersią, rozlegle rany na skórze.