Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Pięknie oraz wygodnie w kostiumie kąpielowym – nie tylko latem

Biżuteria Cheetah
Kostiumy kąpielowe nosi się nie tylko w szczycie lata. Modny strój kąpielowy potrafi zmotywować do aktywności – godzina na basenie nawet zimą w towarzystwie przyjaciółki okaże się prawdziwą przyjemnością, a jednocześnie utrzymamy ciało w dobrej formie dzięki czemu, gdy nadejdzie następne lato będziemy wyglądać i czuć się jeszcze lepiej! Weekend w SPA z basenem to też świetny pomysł, by poprawić sobie nastrój w okresie zimy, kiedy tęsknimy za wakacjami.
Warto mieć w swojej garderobie modny strój kąpielowy wyprodukowany z wysokogatunkowych tkanin.

adidasy
Autor: KEEN

Biżuteria Cheetah
Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Najlepiej mieć dwa rodzaje – strój jednoczęściowy oraz bikini. Wśród obecnie polecanych kostiumów kąpielowych znajdują się fasony z klasycznymi, pełniejszymi majtkami lub mocno wyciętymi figami, a także z szortami. Pełniejsze majtki pomagają zamaskować niedoskonałości, a wycięte podkreślają zaokrąglone pośladki i zgrabną figurę. Modele kąpielowe oferowane są z klasyczną górą, bardotką abo wiązane na szyi. Do wyboru są biustonosze z usztywnianym bądź miękkim wykończeniem, a ponadto modele push-up, które dedykowane są dla kobiet z niedużym biustem.
niemowle
Autor: Loren Kerns
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe sprawdź stroje kąpielowe mewa najwyższej jakości marka Gabbiano może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem. Gabbiano co sezon wypuszcza nowe modele strojów, np. przepiękne stroje kąpielowe Mewa, dowiedz się o strojach kąpielowych mewa w których można poczuć się atrakcyjnie oraz wygodnie. W kolekcji Gabbiano znajdziemy wiele modnych kostiumów kąpielowych w niebanalnych wzorach i żywych kolorach.

Poprzez stosowanie wysokiej jakości materiałów, stroje nie blakną od chloru, nie prześwitują i nie naciągają się, co gwarantuje doskonały wygląd oraz maksymalny komfort na basenie czy w innej sytuacji.