Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Pierwszy zabieg medycyny estetycznej

Złota medycyna estetyczna
„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują takie reakcje. Najczęściej większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszym krokiem jaki należy wykonać jest darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać odpowiedni zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Zobacz więcej: na tej stronie

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Poza Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który znakomicie oczyszcza skórę, mezoterapia, regenerująca skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną skuteczność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bardzo bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie.

Jeśli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj ofertę, który Ci sugeruje. Z pewnością jest tym, czego już długi czas poszukujesz.

Oprócz tego dodatkowo oferta WellDerm dla nowicjuszek zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciPo skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem (zobacz makijaż permanentny brwi wrocław), poznamy lekarzy i nabierzemy zaufania do metod stosowanych w centrum, przychodzi czas na krok trzeci – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz tu