Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Piżama z długim rękawem i mięciutki szlafrok – wspaniałe na zimne dni

mężczyzna w piżamie
Chyba nikt z nas nie lubi zamarzać w chłodne, zimowe dni. Kiedy zima jest naprawdę ostra, może dawać nam się mocno we znaki, nawet gdy jesteśmy w ciepłym domu albo mieszkaniu. Zimą zwykle wymieniamy swoją garderobę, nabywamy nowiutkie swetry, ciepłe bluzy, szaliki, czapki i inne konieczne rzeczy do przetrwania srogiej, mroźnej zimy. A czy pamiętamy o tym, aby zaopatrzyć się w ciepły szlafrok i właściwą piżamę?

szlafroki
Autor: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com
W zimie w szczególności mroźne są noce, toteż należałoby zadbać o to, by było nam ciepło także w domu – wieczorem i w trakcie snu. W chłodne dni nietrudno o przeziębienie czy też chorobę, nawet jeśli wychodząc na dwór ubieramy się ciepło, to zaziębić się zdołamy również w domu. Nie każde mieszkanie jest niesłychanie ciepłe, w związku z tym jeśli w Twoim mieszkaniu, pomimo włączonych kaloryferów, wciąż nie jest zbyt ciepło – zadbaj o ciepły, stosowny ubiór. Wyśmienita do spania będzie piżama z długim rękawem. Dzięki niej na pewno nie zmarzniemy w nocy oraz nie będziemy budzić się z zimna. Piżam z długim rękawem jest niezwykle sporo – kliknij po szczegóły. Wykonane są one z różnorodnych materiałów, zdecydowanie polecamy jednak piżamy bawełniane. Jeśli należymy do wyjątkowych zmarzluchów, możemy kupić piżamy z długim rękawem, ocieplane dodatkowym materiałem czy futerkiem. Taka piżama idealnie sprawdzi się w mroźne zimowe dni. http://www.jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html

szlafroki damskie
Autor: Lingerie
Źródło: http://www.jagna.pl
Koniecznie zaopatrzmy się także w ciepły szlafrok. Asortyment szlafroków jest niezwykle duży, bez problemu odszukamy dobre dla siebie szlafroki damskie. Zimowe szlafroki w wielu przypadkach są niesłychanie puchowe w dotyku, ponieważ są one sporządzone z puchowego materiału. Otulenie się takim szlafrokiem – przykładowo po wyjściu z kąpieli – bezsprzecznie będzie niesłychanie przyjemne. Do wyboru mamy wiele rodzajów szlafroków, na przykład szlafroki długie czy krótkie, z kapturem bądź też bez. W sklepach internetowych bez wątpliwości odkryjemy zarówno ciepłe piżamy z długim rękawem jak także miękkie szlafroki – perfekcyjne na zimowe dni.