Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: płaszcz

płaszcz

North face płaszcz damski, rękawki kolarskie

płaszcz
Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest aktualnie jedną z bardzo popularnych marek na całym świecie. Wyroby tej firmy stale są łączone z najwyższą jakością, oraz troskliwością o niuanse. Oferta owej marki jest duża i włącza ubranie, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego rodzaju akcesoria. Sprzęt North Face , poza odzieżą i butami, w większości objęty jest dożywotnią gwarancją.

Wiosenne płaszcze 2013

kurtki i płaszcze
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pieprzem. Jeżeli szukamy klasycznych strojów w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy sugeruje, proponowane zestawienia są idealne do misji specjalnych. Trencz nie jest skazany na bycie pospolitym, a tutejsi projektanci nie idą na łatwiznę projektując kilka zbliżonych do siebie wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innej inspiracji, co pozwala dobrać okrycie do swoich upodobań i potrzeb.

Płaszcze H&M –Twój wybór na wiosnę 2013.

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadciągająca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciepłe rzeczy i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych wyjść do kina.

Elegancki płaszcz damski wymarzonym patentem na uwypuklenie kobiecej natury

płaszcz
Wszystkie strojnisie, niezależnie od liczby przeżytych lat i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej szafce mieć stroje na specjalne okazje. Kiedy trzeba wyglądać gustownie, liczy się prostota i modny krój. Na jesienną porę albo zimową porę nieodłączną częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Hucznie obchodzone uroczystości rodzinne, kluczowe spotkania biznesowe, odwiedziny u długo niewidzianych przyjaciół wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, tak jak kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Manicure, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness koronują idealnie dobrane do swojego stylu ubrania. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już projektanci męskiej mody?