Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: płaszcz

płaszcz

Wiosenne płaszcze 2013

kurtki i płaszcze
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pieprzem. Jeżeli szukamy klasycznych strojów w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy sugeruje, proponowane zestawienia są idealne do misji specjalnych. Trencz nie jest skazany na bycie pospolitym, a tutejsi projektanci nie idą na łatwiznę projektując kilka zbliżonych do siebie wykrojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innej inspiracji, co pozwala dobrać okrycie do swoich upodobań i potrzeb.

Płaszcze H&M –Twój wybór na wiosnę 2013.

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadciągająca ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciepłe rzeczy i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych wyjść do kina.

North face płaszcz damski, rękawki kolarskie

płaszcz
Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z bardzo znanych marek na całym świecie. Artykuły tej firmy zawsze są kojarzone z najwyższą jakością, oraz dbałością o detale. Oferta tej marki jest obszerna i włącza odzież, obuwie, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego rodzaju dodatki. Sprzęt North Face , poza ubraniem i butami, w zasadzie objęty jest dożywotnią gwarancją.

Elegancki płaszcz damski wymarzonym patentem na uwypuklenie kobiecej natury

płaszcz
Wszystkie strojnisie, niezależnie od liczby przeżytych lat i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej szafce mieć stroje na specjalne okazje. Kiedy trzeba wyglądać gustownie, liczy się prostota i modny krój. Na jesienną porę albo zimową porę nieodłączną częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Hucznie obchodzone uroczystości rodzinne, kluczowe spotkania biznesowe, odwiedziny u długo niewidzianych przyjaciół wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, tak jak kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Manicure, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness koronują idealnie dobrane do swojego stylu ubrania. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już projektanci męskiej mody?