Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: płaszcz

płaszcz

North face płaszcz damski, rękawki kolarskie

płaszcz
Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Wyroby tej firmy zawsze są kojarzone z wysoką jakością, oraz dbałością o niuanse. Oferta tej marki jest duża i włącza odzież, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego gatunku akcesoria. Wyposażenie tej marki , poza ubraniem i obuwiem, w większości objęty jest dożywotnią gwarancją.

Płaszcze H&M –Twój wybór na wiosnę 2013.

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy uporać się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy nasze serca na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spodenki i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale cienkich płaszczach, które będą idealne do wiosennych wyjść do kina.

Wiosenne płaszcze 2013

kurtki i płaszcze
Zgodzie z trendami wiosna lato 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pazurem. Jeżeli szukamy klasycznych ubrań w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak sama nazwa firmy wskazuje, sugerowane stylizacje są idealne do misji specjalnych. Trencz nie musi być pospolity, a tutejsi projektanci nie wykorzystują prostych rozwiązań projektując parę zbliżonych do siebie krojów. Każdy model nawiązuje do innej inspiracji, więc dowolnie możemy dopasować płaszcz według swoich upodobań i potrzeb.

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają stylowo się ubrać na każdą okazję. Szafy mężczyzn niejednokrotnie są okazalej wyposażone niż pań. Mężczyźni, analogicznie jak i kobiety bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni wieńczą idealnie dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony wymyślili projektanci męskiej garderoby?

Elegancki płaszcz damski wymarzonym patentem na uwypuklenie kobiecej natury

płaszcz
Wszystkie strojnisie, niezależnie od liczby przeżytych lat i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej szafce mieć stroje na specjalne okazje. Kiedy trzeba wyglądać gustownie, liczy się prostota i modny krój. Na jesienną porę albo zimową porę nieodłączną częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Hucznie obchodzone uroczystości rodzinne, kluczowe spotkania biznesowe, odwiedziny u długo niewidzianych przyjaciół wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych przybyszów i zapewniał nam jak najlepsze samopoczucie.