Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Płaszcze H&M –Twój wybór na wiosnę 2013.

Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy zmierzyć się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy swetry tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w krótkie spódniczki i dopasować do tego bluzki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczykach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak zaledwie tylko ze dwa miesiące. A że z pogodą różnie bywa, noszenie lżejszych ubrań w najbliższym czasie całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie zrażajmy się, miłe panie i już szykujmy portfele, aby w nadchodzącym sezonie stylowo.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z nie tak odległych stylowo lat. Przetrząśnijmy, więc komody naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy w nich znaleźć i dobrać do dzisiejszych modowych wariacji. Na przekór wiośnie, która jest najczęściej zielona dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy miłośniczek jasnych odcieni takie praktycznie nie występują. Krój płaszczy jest klasyczny, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć ile będzie chciał. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są wyraźnie i szeroki pasek uwypuklający zgrabną figurę, znów pojawią się w naszych miastach.

Materiały, z których uszyte będą płaszcze, usatysfakcjonują panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne artykuły, które w tym roku uczynią z Ciebie boginię.