Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Po świętach odmień swój świat. Ujrzyj, co potrafisz dokonać dla ciebie i pozostałych!

panów
Święta to okres rozdawania podarków i, na nieszczęście, czasami również zwracania ich, gdy były nietrafione. Szczególnie dotkliwe jest oddawanie do schroniska niechcianych piesków, które ktoś zdecydował ofiarować dziecku, nie przemyślawszy następstw.

Wybór
Autor: Jaroslaw Popczyk
Źródło: http://www.flickr.com
panów
Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Stąd właśnie wtedy ludzie o dobrym sercu powinni zaglądać do schronisk i otwierać swoje serduszka i mieszkania dla nowych pupili.
nerka nike
Autor: Gabbiano
Źródło: Gabbiano
Wolno to również potraktować jako fenomenalną przesłankę do odświeżenia własnej odzieży. Do wychodzenia na kilometrowe spacery z psem będą potrzebne bez wątpliwości wygodne buty, na przykład buty Air Max. Muszą dobrze obejmować stopę, tak żeby nawet gonienie za młodym psiakiem nie skończyło się bolesną kontuzją. Dobrze by było, by były przewiewne, bo przecież godzinne spacery w szybkim tempie umieją być dla organizmu dokuczliwe. Można dodatkowo zaszaleć z wyglądem. Dla pań można polecić buty Adidas ZX Flux damkie , oczywiście w odcieniach korelujących do gustu użytkowniczki.
Inną kwestią są dodatkowe przybory, jakie mogą się okazać praktyczne. Gdzieś przecież trzeba ukryć klucze od domu, mp3 bądź woreczki na zwierzęce odpady. Nie zawsze pomieści się to wszystko do kieszeni płaszcza albo bluzy. Na taką okazję warto zaopatrzyć się w plecak. Jeszcze lepiej spisze się nerka Nike, bo we wszystkich przypadkach będzie blisko – nie musimy jej wszak ściągać, ażeby coś z niej wydobyć.

Ewidentnie, przygarnięcie psa ze schroniska potrafi mieć działanie także na nasze ogólne samopoczucie oraz naszą aparycję. Sprawimy sobie miłe, atrakcyjne dodatki, wzmocnimy tężyznę fizyczną przez spacery, a przede wszystkim – zyskamy druha na całe życie. Polecamy spróbować!