Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stanowi jeden z najbardziej znanych i najskuteczniejszych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają za zadanie powstrzymać proces starzenia się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko przykłady środków opartych na bazie kwasu, które spowalniają procesy widocznych zmian w jakości skóry.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

Kwas inicjuje proces wiązania wody w naskórku i jest obecny także w takich produktach jak mleczko do demakijażu czy peeling do twarzy. U młodych ludzi jest go pod dostatkiem, sytuacja zmienia się wraz ze starzeniem. Skóra staje się wtedy mniej nawilżona, co powoduje, że pojawiają się zmarszczki. Kwas można stosować podskórnie lub zażywać w tabletkach. Możliwy jest jeszcze jeszcze ponadto inny sposób jego przyjmowania. To produkty zawierające kwas. Podczas wybierania konkretnego produktu istotne, by zwrócić uwagę na to, jak dobrze się wchłania – to podstawowy warunek sukcesu w stosowaniu kwasu.

Krem pod oczy którego składnikiem jest kwas, chroni przed powstawaniem zmarszczek i spłyca już widoczne. Skóra pod oczami jest najbardziej wrażliwa i to właśnie tam jako pierwsze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Stosowanie kremu pod oczy skutecznie łagodzi napięcie skóry i zwalcza wolne rodniki, spowalniając powstawanie zmarszczek.

Krem z zielonej herbaty to doskonałe wyjście dla osób dbających o cerę po 40-tym roku życia. Stosowanie kremu z zielonej herbaty utlenia komórki, zmniejsza podrażnienia, nawadnia skórę.

Balsam do ciała, w którego skład wchodzi kwas hialuronowy, umożliwia dokładną pielęgnację skóry na całym ciele. Wzmacnia głębokie warstwy skóry, przyspiesza transport składników odżywczych oraz pozbywanie się niepotrzebnych substancji znajdujących się wewnątrz skóry. Stosowanie balsamu do ciała, podobnie jak kremu antycellulitowego sprawia, że skóra jest mniej napięta i bardziej nawilżona.

Bardzo dobrym produktem przeznaczonym dla pań, dla których problemem jest cellulit, jest krem antycellulitowy którego składnikiem jest kwas. Krem polecany jest do kuracji odchudzających, zmniejsza efekt skórki pomarańczy, czyni skórę jędrną i nawilżoną.

Suche i popękane dłonie to również wyzwanie dla kremów do rąk i kosmetyków produkowanych na bazie kwasu hialuronowego. Krem do rąk intensywnie nawilża, zapobiega szybkiemu starzeniu się pod wpływem promieni słonecznych, pozostawia miękki naskórek i opóźnia proces utraty elastyczności skóry na dłoniach. Krem (sprawdź koniecznie) Krem – tu

Źródło: NANTES