Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Prostowanie loków nie w każdym przypadku bywa niszczące, dziś możemy prostować włosy keratyną oraz dbać o ich piękno

Dotychczas prostowanie loków utożsamiane bywało z ich wyniszczaniem. Właśnie taki wpływ miewały urządzenia prostujące, szczególnie te tańsze. Ale teraz prostowanie włosów ma całkiem nowe oblicze, bo w podobnych zabiegach wykorzystuje się keratynę, naturalny składnik włosa.
Tu sprawdzi się keratyna włosy będą po niej zdrowsze

Powodem, dla którego panie prostują włosy nie jest jedynie elegantsza fryzurka, lecz głównie konieczność ujarzmienia niepokornych włosów. Nawet kobiety obdarzone prostymi włosami mają z tym od czasu do czasu problemy.

Nie czekaj dłużej – zweryfikuj propozycję (https://www.sztukaiestetyka.pl/oferta/kosmetyka-profesjonalna/depilacja-pasta-cukrowa/), którą dla naszych klientów przygotowaliśmy. Włączyliśmy wszystkie oczekiwania naszych konsumentów!

(więcej) Prostowanie włosów pozwala eliminować ten problem, niemniej bywa krótkotrwałe i czasochłonne. Zabieg keratynowy zezwala uzyskać wygładzone pasma oraz utrzymać ten stan przez kilka miesięcy, co okazuje się bardzo wygodne i estetyczne.

Takie prostowanie nie zniszczy włosów
oryginalna butelka perfum

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów nie niszczy ich w odróżnieniu od tradycyjnych prostownic na nagrzane płytki (sprawdź dodatkowe informacje). Podawana w czasie prostowania keratyna jest naturalnym budulcem włosa i w dużym stopniu jest odpowiedzialna za jego zdrowie. Panie, które przeprowadziły u siebie taki zabieg, dostrzegają, że ich włosy są zdrowsze, lśniące i przyjemnie gładkie. Takie włosy są bardziej podatne podczas modelowania uczesania, są także bardziej miłe w dotyku.

Zabieg keratynowego prostowania zachowuje się na pasmach około trzech miesięcy, później trzeba go powtórzyć, by ponownie cieszyć się gładką fryzurą, jak także dostarczyć pasmom cennego budulca. Dla optymalnego efektu warto także zastosować kosmetyki polecone w salonie fryzjerskim, które poprawią działanie składnika.