Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Rola bielizny w naszym życiu

images
W sklepach zazwyczaj nabywamy różne stroje, takie jak spódnice czy koszulki, a zwykle zaniedbujmy sprawę zakupu właściwych fragmentów ubrań, które zakładamy pod ubranie. Bieliznę wybieramy zatem niefrasobliwie, myśląc, że wszakże i tak nikt nie będzie oglądał tych ciuchów. To spory błąd w myśleniu, bo bielizna to kluczowy element ubioru, który wykazuje duże oddziaływanie na panów.

Niewiasty, które pragną, by ich życie łóżkowe odzyskało energię, muszą zastanowić się nad zakupem uwodzicielskiego pakietu bielizny (np. firmy Kinga – ). Pani wystrojona w kuszące majteczki i stanik, który znakomicie uwypukla jej piersi to obiekt pożądania każdego pana. Lecz bielizna (zobacz również samonośny biustonosz) nie musi być wyłącznie kusząca, ma też zapewniać duży komfort noszenia. Panie dobrze wiedzą, jak niełatwo jest dobrać właściwy biustonosz (o tym piszemy w poniższej części artykułu, a mężczyźni wiedzą, jak czasami źle dopasowane majtki potrafią utrudnić funkcjonowanie.

W naszym kraju można znaleźć porządną bieliznę w wielu sklepach. Zanim udasz się na zakupy, poszukaj w internecie najnowszych katalogów znanych marek, takich jak chociażby Esotiq ([więcej]). Niektóre sklepy oferują profesjonalne doradztwo przy kupowaniu stanika. Analizy wykazały, że większość mieszkanek naszego kraju ma duży kłopot przy nabywaniu takiego elementu. Trudno się dziwić, bo kobiecie piersi potrafią charakteryzować się naprawdę bogatym spektrum kształtów i wymiarów. Odpowiednie dopasowanie biustonosza to pewność komfortu oraz podniesienia pewności siebie, bo prawidłowy biustonosz potrafi skutecznie zaznaczyć zalety sylwetki i zniwelować niedociągnięcia natury. Rozsądnie jest więc skorzystać z pomocy pań od bra-fittingu, które często pracują przy znanych firmach ubraniowych, takich jak chociażby Ava – inne wątki tutaj – (zobacz tu). Bywa, że kobiety udostępniają swoje usługi za darmo, częściej jednak musimy zapłacić za taką pomoc.