Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Różne aspekty doskonałości

zadbane włosy
Robimy, co zdołamy, by podobać się sobie i panom. Nie na wszystko mamy jednak wpływ, toteż staramy się polepszyć własną urodę, a szczególnie uwydatnić zalety i zamaskować defekty.
Gdy mężczyzna zobaczy damę po raz pierwszy, szczególnie z daleka, w pierwszej chwili kieruje wzrok na jej postawę. Najbardziej podoba się sylwetka w kształcie klepsydry, z wyrazistą kibicią.

kolorowy make-up
Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur zadbana, jędrna skóra bez wyprysków i znamion jest oznaką zdrowia i świadczy o atrakcyjności i krasie, a znakomicie proporcjonalna kobieca twarz świadczy o zdrowiu cielesnym. Mówi się, że oczy są lustrem duszy, więc mężczyźni z pewnością kierują na nie ogromną uwagę.

Nie jest tajemnicą, że mężczyznom w największym stopniu podobają się wargi soczyste, czerwone i delikatne. Duże i dorodne usta odbierają lat, a pomarszczone, zaniedbane i małe ogromnie postarzają. Im są szersze i więcej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje również przeświadczenie, że niewiasty o wąskich ustach są chłodne. Sprawdź makijażowe triki: do manicure i pedicure.

W oczach mężczyzn urody dorzucają włosy. Jeśli są gęste i błyszczące, powiadają panu, że ich właścicielka jest zdrowa i wiedzie czynny tryb życia. Poza tym jedwabne i długie włosy opinią mężczyzn zaświadczają o kobiecej urodzie. Faceci długie włosy postrzegają jako akcent żeńskiego wdzięku. Z kolei przykrótkie włosy, mówią o skomplikowanych przeżyciach życiowych i uczuciowych. Panowie częściej podrywają blondynki, bowiem jasny odcień włosów jest sygnałem, że ich właścicielka to słodka i przyjacielska osoba.

Pan, jaki czuje kobiecy zapach, umie wyciągnąć na jej temat więcej konkluzji niż podejrzewasz. Faceci najbardziej lubią, gdy panie skrapiają się perfumami, jakie od nich otrzymały, w ich pojęciu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to kwestia względna. Dla jednego mężczyzny urocza pani znaczy całkiem coś odrębnego niż u drugiego. Wielu facetów jednak jako urodę zauważają wizerunek zewnętrzny, ale uroda (sprawdź salon kosmetyczny Warszawa Targówek) to także charakter. Mądrość, życzliwość, życzliwy stosunek do innych ludzi i troska, to cechy urody, jakie nagrodzą każdą niewiastę. To co może się przydać każdej pani w tym źródle – polecane korektory do twarzy.