Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Rozwój chirurgii plastycznej w Polsce

chirurg
W Polsce istnieje od pewnego czasu, ale jej pozycja jest coraz silniej ugruntowana. Nie uzurpuje sobie pretensji, by przypodobać się każdemu, gdyż zdaje sobie sprawę, że to nie o to chodzi w tego typu grze. Chirurgia plastyczna to dość nowatorska na naszym rynku medycznym branża, która jednakże ofensywą zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Z roku na rok powstają kolejne lecznice, trend jest obiecujący.

w dawnych czasach, na tego typu możliwości mogli pozwolić sobie zwłaszcza bogaci, ponieważ cennik odrzucał nawet największych wielbicieli. Na taki stan miały też wpływ przeobrażenia ekonomiczne, któżby w krytycznych i wariackich czasach myślał o zabiegach plastycznych, gdy trzeba było się niepokoić o zgoła odmienne sprawunki. obecnie jednakowoż, coraz więcej osób, również z klasy średniej może sobie zezwolić na poprawę aparycji. Dzięki temu, iż tworzy się coraz więcej tego typu miejsc, stawki są również konkurencyjne. Co by tu dużo nie stwierdzać, operację można już przeprowadzić za 1,5 tysięcy złotych, i choć najczęściej górna granica krąży wokół sumy 20 tysięcy złotych, to są też naturalnie zabiegi kosztowniejsze, dochodzące do sumy powyżej 30 tyś. złotych.

przyrzady chirurgiczne
Autor: docmonstereyes
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są najpopularniejsze operacje, które wykonuje dobry chirurg plastyczny?

Na tego typu zagadnienie musimy ustosunkować się sumując powodzenie poszczególnych zabiegów w wybranych klinikach chirurgii plastycznej. Na pierwszy ogień idzie operacja powiększania piersi, ale też ich zmniejszania. Tak to już jest, iż jedne osoby matka natura za mocno wzbogaciła, innych ciut mniej, no ale można to nadrobić.

następnym z najbardziej znanych operacji jest lifting twarzy. Dzięki możliwości podciągnięcia skóry twarzy i szyi, żeby zminimalizować nadmiar zwiotczałej skóry, można orzeźwić swój zewnętrzny charakter i odkryć wlasne zalety na nowo.

inne zabiegi to:

korekta nosa pomoże wymodelować nos podług własnego uznania, powiększenie ust, przeszczep włosów czy plastyka uszu. Do takiej grupy można jednocześnie dołączyć lifting szyi czy liposukcję brzucha.

Każdy z zabiegów jest zupełnie bezpieczny. naturalnie warto znaleźć najlepszą klinikę, najbardziej bogaty wybór mamy w dużych miastach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Katowicach.