Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Rzemienie oferują różną szerokość

Kolczyki
Koraliki miyuki idealnie nadają się do ręcznie robionej biżuterii. Dużo znaczniejszą popularnością raduje się biżuteria robiona własnoręcznie, a to dlatego, że będzie ona jedyna i niepowtarzalna. Nie produkuje się jej hurtowo, więc wiemy że ten, który ją wykonał wkładał w to niesamowitą ilość godzin, a co się z tym wiąże, że zrobił swoją biżuterię jeszcze mocniej wyjątkową.

Bransoletka zrobiona z koralików
Autor: Lubica Vinicenko
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże żeby mogła ona taka być, potrzebne będą odpowiednie elementy do jej stworzenia i przyozdobienia. Należy popatrzeć jakie możliwości dają nam koraliki Miyuki różnokolorowe, które są w różnych wielkościach i tonach, a zatem będą pasować do każdego sznurka, na który zdecydujemy się je nawlec. Powinniśmy też podkreślić, że koraliki te będą bardzo trwałe, zatem nawet nasze częste uderzanie bransoletką o blat, nie dopuści do ich zepsucia.

Rzemienie i koraliki porcelanowe zielone wspaniale pasują na bransoletki
Chcąc robić bransoletkę, musimy zatroszczyć się o to, by okazała się być ona trwała oraz się nie zrywała. Przez to w biżuterii hand made, tak często wykorzystywane są rzemienie jaskrawe, gdyż mają one różnoraką grubość, dzięki czemu świetnie możemy je dopasować do naszych oczekiwań, a równocześnie są bardzo trwałe. To właśnie spowoduje, że idealnie nadają się do wykonywania bransoletek, a co więcej, możemy być przekonani, że ich spora kolorystyka pozwoli nam na stworzenie nieprawdopodobnych wzorów. Możemy pozostawić każdy rzemyk oddzielnie, albo spleść je ze sobą, co sprawi, że z jednej strony będą mocniejsze, z drugiej same w sobie staną się niesamowitą dekoracją.

Bransoletka
Autor: Diva
Źródło: Diva
Warto spoglądać na strony z dodatkami hand made
Kiedy namyślamy się, czy sami nie powinniśmy rozpocząć robić takiej biżuterii, to warto byśmy na początku popatrzyli na strony, które oferują akcesoria do niej. Wówczas będziemy rozumieli, w czym możemy wybierać, a co się z tym łączy, łatwiej nam będzie sobie wyobrazić, że sami wykonujemy biżuterię dla siebie oraz bliskich nam osób.