Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Sandały Source pomogą nam pokonać nawet najdalszą trasę

Obóz harcerski
Nabywając sandały Source nie będziemy żałowali decyzji

Im więcej maszerujemy, tym bardziej zależy nam na tym, żeby buty były wygodne, nie obcierały i odpowiednio trzymały kostkę. Przez to właśnie tak wielu obywateli, zwłaszcza tych, którzy uwielbiają dalekie marsze, decyduje się na sandały Source. Są one odpowiednio ukształtowane, przez co podeszwa natychmiast dopasowuje się dobrze do stopy, dodatkowo posiadają wzmacniane paski, które odpowiednio trzymają nogę, przy równoczesnym zapobieganiu obtarciom oraz odciskom.

buty, sklep górski, turystyka
Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały pasują na każdą pogodę, ponieważ mają funkcję klapka, a paski niesamowicie szybko schną (sprawdź ofertę). Ciekawostką okazuje się też to, że mają one gwarancję zielonego punktu, a więc możemy je oddać na gwarancji przez dwa lata, lub tak długo, jak długo okazuje się dostrzegalny zielony znaczek mieszczący się pod podeszwą. To powoduje, że posiadamy niejako potwierdzenie ich wspaniałości.

Warto mieć śpiwory Małachowski

Nawet mroźna noc w namiocie może się kojarzyć z czymś przyjemnym, jeżeli będziemy na nią dobrze przygotowani. Trzeba mieć śpiwory, które sprawdzane okazały się w trudnych miejscach, a zatem na Evereście, ponieważ wtedy będziemy mieli gwarancję, że skoro spisały się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach również sobie poradzą. Właśnie takie okazują się śpiwory Małachowski (kliknij i można tutaj znaleźć na stronę), które mamy szansę nabyć w odpowiednich sklepach oferujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, ale mamy szansę go też nabyć przez internet. Takie śpiwory wykorzystują odpowiednią technologię, która spowoduje, że z jednej strony są bardzo lekkie oraz wygodne w składaniu, a z drugiej odpowiednio osłaniają przed mrozem.


Musimy okazać się dobrze przygotowani

namioty, sklep górski
Źródło: http://www.skalnik.pl/
Gdy co chwilę planujemy piesze wycieczki i do tego jeszcze lubimy wędrować z namiotem, to musimy posiadać dobry sprzęt. Odpowiednio dopasowane obuwie, odpowiedni plecak, mocny namiot oraz ciepły śpiwór okazują się tutaj najważniejsze. Jedynie przez to mamy szansę posiadać świadomość, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na nieprzyjemne dolegliwości.