Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Sezon letni to najlepsza pora roku, by zaprezentować w nowych rzeczach

sukienki
Lato to najlepsza pora roku, by zaprezentować w modnych rzeczach. Wiele pań boi się próbować z intensywnymi kolorami, zupełnie niesłusznie, gdyż kolorowe rzeczy perfekcyjnie prezentują się w sezonie letnim. Warto w tym sposobem odświeżyć nieco swoją letnią garderobę i nie bać się zmian. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak powinnyśmy wyglądać i co zakupić na sezonowych wyprzedażach należy zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taką usługę, wówczas nierzadko wiele przydatnych porad znajdziemy w prasie lifestylowej.

sukienka
Autor: micadew
Źródło: http://www.flickr.com
Latem zwłaszcza dobrze jest na sukienki (dzianiny na lato), które są wygodne i funkcjonalne. Co ciekawe, dziś nie zawsze w centrach handlowych kupimy to, o czym marzymy, stąd też czasami warto zajrzeć do dobrze zaopatrzonych lumpeksów, gdzie można wyszukać markowe ubrania po niskich cenach. Ciekawe egzemplarze możemy też dostać w sklepach on-line, których oferta jest nieco inna, niż w typowych sieciach handlowych. Oczywiście, jeśli umiemy, możemy też samodzielnie uszyć sukienkę lub zamówić wybrany model u krawca. Wtedy mamy wpływ na wybór tkaniny oraz kroju. Sukienka uszyta na miarę z pewnością będzie lepiej dopasowana do naszej figury, a tym samym będziemy korzystniej się prezentować. Dobrze dobrana sukienka potrafi sprytnie wymodelować sylwetkę. Nie zapominajmy, że odpowiedni krój zatuszuje to, co wolimy ukryć i podkreśli nasze atuty.

W tym roku modne są romantyczne fasony w pastelowych kolorach.
sukienka
Autor: Nife
Źródło: Nife

Idealnie sprawdzą się więc takie materiały jak zwiewny szyfon czy jedwab, jak również jednolite dzianiny. Jeśli chcesz podążać za trendami, z kolorów wybierz najmodniejsze kobiece róże i błękity. Warto dobrać odpowiedni odcień do swojego typu urody.

Nie zapominajmy również o popularnych tego lata wzorach. Ponadczasowe drobne kwiaty, a także kobiece groszki i różnorodne wzory Etno, to w tym roku inspirujące trendy. Aczkolwiek jeśli mamy zupełnie inny styl wcale nietrzeba go zdradzać. Czasami ulubiona szmaragdowa sukienka, w której prezentujemy się perfekcyjnie może być najkorzystniejszym wyborem. Nie zapominajmy wówczas o modnym dodatku, na przykład wygodnych butach lub interesującej torebce w modnym kolorze.