Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Skarpetki produkowane z bambusa dla panów – sportowy hit czy szmira?

Wykonane z bambusa skarpety męskie to bestseller nadchodzących lat. Nie wiemy, czy to oferta skierowana do amatorów ekologii, bo im na pewno takie pomysł przypadnie do gustu, ale wiadomo, że są ekologiczne, wysokiej jakości i nie tylko. Czy skarpety z bambusa mogą na stałe zadomowić się w kawalerskich szafkach z bielizną?

Skarpetki

Autor: Scott Akerman
Źródło: http://www.flickr.com
Skarpety sportowe tego typu produkowane są z substancji, która wytwarzana jest – w odróżnieniu od standardowych rozwiązań – z włókna bambusowego.

To właśnie włókno bambusowe zaczyna systematycznie podbijać globalny rynek, a już teraz wyraźnie wyróżnia się pośród odmiennych materiałów. To wszystko poprzez fakt, że skarpety męskie wykonane z takiego materiału są zaskakująco dobrej jakości. Bambus ma bowiem naturalne właściwości antybakteryjne, pozwala przenikać powietrzu, a tym samym ogranicza odczuwane przykrego zapachu. Jak widać, skarpety z bambusa to idealne rozwiązanie dla sportowców, ponieważ łączą w sobie wymienione cechy, które musi posiadać towar dedykowany dla dynamicznych fizycznie ludzi. Kolejną zaletą, o której zdążyło być już wspomniane, zdaje się być wyraźnie przyjazny dla środowiska charakter omawianego towaru. Na plus tego towaru składa się jeszcze koszt, ponieważ jak na produkt z dość egzotycznego tworzywa, skarpety z bambusa nie wydają się w ogóle drogie – w Internecie da się wyszukać pary kosztujące jedynie 7 zł, a to mało.

Bieganie

Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com

W ocenach posiadaczy skarpety sportowe wykonane z bambusa to bezsprzecznie bestseller. Dzięki swoim właściwościom liczba użytkowników systematycznie się powiększa, a tradycyjne skarpety męskie oddalają się do lamusa. Produkty bambusowe są w pełni ekologiczne, przyjazne dla skóry (bb glow ampułki) człowieka, a w swojej strukturze niebywale filigranowe i miłe w dotyku. To sprawia, że skarpety z bambusa gwarantują komfort korzystania w połączeniu z wysoką jakością i niewygórowaną ceną.