Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: skarpety

skarpety

Skarpety damskie często są w jaśniejszych kolorach

skarpety

Skarpety stopki mają szansę być zakładane na co dzień

Czasem okazuje się być tak, że nosimy obuwie do kostki i ubierając krótsze spodenki, nie chcemy, by było nam widać skarpetki. Wtedy robimy wszystko, by jak najwięcej przestrzeni w naszej szafce z bielizną zajmowały skarpety stopki, które będą niskie oraz przeważnie nie dosięgają do kostki.

Co nosi stylowy mężczyzna?

images
Przez wiele lat w społeczeństwie wdarło się niezrozumiałe przeświadczenie, że sposobami ubierania się powinny pałać się jedynie kobiety. Jakiegokolwiek mężczyznę, jaki zajmował się tym niezwykle interesującym zagadnieniem, od razu zarzucano stekiem obraźliwych wyzwisk. Było powszechnie przyjęte, że facet z krwi i kości nie może zwracać większej wagi do swojego ubrania, a jeżeli to robi, zostanie postrzegany jako zwyczajnie zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to bardzo rażąca obelga.

Dbajmy o jakość własnych skarpetek!

Wygodne skaperty do butów
Ten artykuł traktuje o skarpetach – chociaż jakby nie patrzeć temat może wydawać się trochę błahy, w końcu naprawdę się nie wydaje, aby jakiś człowiek miał kiedykolwiek kłopot z tym, aby kupić je sobie. Jednakże nie można sądzić, że przygotowanie kilkunastu zdań na temat skarpet – męskich, ale kobiecych również, nie jest możliwe. Zadbajmy o nieco większą wiedzę o tej niesamowicie ważnej części garderoby!

Bambus czy „bambus”? Kilka ciekawostek na temat możliwości tego pozytywnie ekologicznego materiału.

Bambus
Słysząc nazwę „bambus” nasze myśli od razu kierują się na wschód. Mamy przed oczami wielkiego czarno-białego niedźwiedzia jedzącego pędy rośliny zwanej właśnie bambusem. I choć może nam się wydawać, że pandy są ostatnim ogniwem łańcucha żywotności tejże rośliny, to mimo wszystko człowiek odgrywa tu ogromną rolę. Leżąc na kanapie i spoglądając na zasadzone w jednej z rabatek pędy bambusa i rozmyślając nad ich kolejnymi kulinarnymi zastosowaniami, nie zdajemy sobie sprawy, że materiały, z których ubrania mamy na sobie mogą mieć w składzie właśnie ten dalekowschodni przysmak.

Martensy i happy socks – co wychodzi z takiego połączenia? – zobacz na co zwracać uwagę

buty
Trendy outfit jest przez każdego rozumiany w inny sposób. Nic więc dziwnego, że w każdym z następnych sezonów trafimy na zaskakujące dla nas samych trendy. Od dłuższego czasu cieszącym się popularnością zabiegiem modowym jest dodawanie do stroju, nawet biurowego, zabawnych elementów.

Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnorakich modelach

pewex

Mamy szansę nabyć sportowe skarpety męskie

W pełnych butach chodzimy właściwie przez większą część dnia, którą jesteśmy w pracy oraz na dojazdach do niej, dlatego powinniśmy zainwestować w takie skarpety, które będą dopasowane oraz będą pochłaniały nadmiar wilgoci. Co więcej skarpety męskie mogą być w przeróżnej grubości, w zależności od tego, czy potrzebujemy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.

Zadbajmy o odpowiednią jakość swoich skarpet!

skarpety
Ten artykuł traktuje o skarpetkach – chociaż w sumie temat może wydawać się nieco błahy, w końcu nie wydaje się, aby ktoś miał kiedyś kłopot z tym, aby zakupić je sobie. Jednakże nie można sądzić, że napisanie kilku zdań na temat skarpet – męskich, ale kobiecych również, nie jest możliwe. Dbajmy o nieco większą wiedzę o tej niezmiernie ważnej części garderoby!