Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: skarpety

skarpety

Bluzy muzyczne męskie zainkasujemy w różnorakich modelach

pewex

Mamy szansę nabyć sportowe skarpety męskie

W pełnych butach chodzimy właściwie przez większą część dnia, którą jesteśmy w pracy oraz na dojazdach do niej, dlatego powinniśmy zainwestować w takie skarpety, które będą dopasowane oraz będą pochłaniały nadmiar wilgoci. Co więcej skarpety męskie mogą być w przeróżnej grubości, w zależności od tego, czy potrzebujemy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą ubierane do garnituru.

Skarpety damskie często są w jaśniejszych kolorach

skarpety

Skarpety stopki mają szansę okazać się zakładane na co dzień

Od czasu do czasu jest tak, że nosimy buty do kostki oraz ubierając krótkie spodenki, nie chcemy, żeby było nam widać skarpetki. Wtedy robimy wszystko, by jak najwięcej miejsca w naszej szufladzie z bielizną zajmowały skarpety stopki, które okazują się być niskie i zazwyczaj nie dotykają do kostki.

Co nosi stylowy mężczyzna?

images
Przez wiele lat w naszej mentalności panowało niezrozumiałe przeświadczenie, że sposobami ubierania się powinny zajmować się tylko i wyłącznie kobiety. Bylejakiego mężczyznę, jaki zainteresował się tym zajmującym tematem, od razu zasypywano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Wielu ludzi uważało, że prawdziwy samiec nie musi zwracać większej wagi do swojego ubioru, a jeżeli to robi, zostanie postrzegany jako po prostu zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to straszna obelga.

Bambus czy „bambus”? Kilka ciekawostek na temat możliwości tego pozytywnie ekologicznego materiału.

Bambus
Słysząc nazwę „bambus” nasze myśli od razu kierują się do Azji. Mamy przed sobą ogromnego monochromatycznego misia jedzącego pędy rośliny zwanej właśnie bambusem. I choć może nam się wydawać, że pandy są ostatnim ogniwem łańcucha żywotności owej rośliny, to mimo wszystko człowiek odgrywa tu równie wielką rolę. Leżąc na sofie i spoglądając na zasadzone w jednej z rabatek pędy bambusa i rozmyślając nad ich kolejnymi kulinarnymi zastosowaniami, nie zdajemy sobie sprawy, że materiały, z których ubrania mamy na sobie mogą mieć w składzie właśnie ten azjatycki surowiec.

Martensy i happy socks – co wychodzi z takiego połączenia? – zobacz na co zwracać uwagę

buty
Modny outfit bywa przez każdego rozumiany w odmienny sposób. Nic więc dziwnego, że w każdym kolejnym sezonie możemy trafić na zaskakujące dla nas samych trendy. Od dłuższego czasu wyjątkowo popularnym zabiegiem w zakresie mody jest dodawanie do stroju, nawet tradycyjnego, śmiesznych elementów.

Dbajmy o jakość własnych skarpetek!

Wygodne skaperty do butów
Owy tekst traktuje o skarpetach – chociaż jakby nie patrzeć temat może wydawać się nieco błahy, w końcu nie wydaje się, aby jakiś człowiek miał kiedykolwiek problem z tym, aby kupić je sobie. Jednakże nie jest powiedziane, że przygotowanie kilku zdań na temat skarpetek – męskich, ale damskich również, nie jest możliwe. Dbajmy o trochę większą wiedzę o tej jakże ważnej części garderoby!

Zadbajmy o odpowiednią jakość swoich skarpet!

skarpety
Ten artykuł traktuje o skarpetkach – chociaż w sumie temat może wydawać się nieco błahy, w końcu nie wydaje się, aby ktoś miał kiedyś kłopot z tym, aby zakupić je sobie. Jednakże nie można sądzić, że napisanie kilku zdań na temat skarpet – męskich, ale kobiecych również, nie jest możliwe. Dbajmy o nieco większą wiedzę o tej niezmiernie ważnej części garderoby!