Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: skóra

skóra

Które zabiegi kosmetyczne są godne szczególnej uwagi? Sprawdzamy jak wybrać odpowiednią usługę

kosmetyczka
Prawdopodobnie wszystkie panie są w stanie potwierdzić, że dobry wygląd idealnie wpływa na nasze samopoczucie. Dowodem na słuszność owego założenia mogą być gabinety kosmetyczne, które mogą zaoferować szeroki zakres usług dbających o właściwą kondycję ciała od stóp do głów.

Poznaj sekretną broń na zmarszczki

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy to jeden z głównych a także przynoszących najlepsze efekty składników zawartych w kosmetykach, które mają za zadanie odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko przykłady produktów pozyskiwanych na bazie kwasu, które mają za zadanie spowolnić procesy widocznych zmian w jakości skóry.

Oczyszczanie twarzy Wrocław może nam zaproponować – czytaj więcej

twarz
Jakie zabiegi kosmetyczne należy wykonywać?

Powinniśmy się zastanowić jakie zabiegi kosmetyczne powinniśmy wybrać, gdyż wtedy w dobry sposób będziemy mieli szansę zadbać o prawidłowy wizerunek naszej cery. Do wyboru posiadamy wiele ewentualności, zwłaszcza kiedy chcemy skorzystać z usług kosmetyczki, więc trzeba najpierw jak najwięcej się dowiedzieć o nich wszystkich, a potem zadecydować, które z nich mają szansę być odpowiednie dla nas oraz które mogą mieć najlepszy wpływ na nasz wizerunek.

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Zatrzymaj młodość na dłużej

Serum z kwasem hialuronowym
Kto z ludzi nie pragnąłby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta usilna chęć zachowania młodości podnieca gatunek ludzki od zawsze. Kobiety od wielu pokoleń już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł wiecznej młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego tajemniczym własnościom skóra jest dłużej napięta i nawilżona.