Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: skóra

skóra

Jak pielęgnować włosy?

wella maska do włosów
Włosy letnią porą są bardzo narażone na działanie groźnych dla zdrowia czynników. pełne zanieczyszczeń powietrze może silnie osłabić włosy tuż nad skórą, a mocne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to szczególnie i tak już osłabionych włosów wielorakimi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.

Co zrobić, aby przygotować skórę do różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych? Sprawdźmy gdzie jesteśmy w stanie znaleźć dobrego specjalistę.

medycyna estetyczna
Doskonała kondycja skóry wymaga bardzo dużej troski. Zdecydowanie nie bez powodu coraz większą popularnością może pochwalić się medycyna estetyczna, za sprawą której mamy możliwość, aby zagwarantować sobie wspaniałą cerę na długie lata. Przed wykonaniem zabiegu powinniśmy zdawać sobie sprawę, w jaki sposób przygotować cerę do zastosowanie różnych preparatów, a także jak wybrać sprawdzonego profesjonalistę.

Sprawne rozjaśnianie nieestetycznych blizn laserem

usuwanie blizn
Blizny mogą powstawać z różnych przyczyn, czasem mamy do czynienia z bliznami potrądzikowymi, pourazowymi lub też pooperacyjnymi. Blizny często są niezwykle widzialne, a to sprawia, że czujemy się niekomfortowo pod względem fizycznym, i nawet psychicznym. Na szczęście aktualnie blizny wolno łatwo usunąć, niemało doświadczonych gabinetów kosmetycznych proponuje laserowe usuwanie blizn Katowice.

Maseczka do twarzy musi być dopasowana według potrzeb

kosmetyki
Jakie kosmetyki okażą się być dla nas odpowiednie?
Jeśli udamy się do sklepu, to prędko się przekonamy, że do wybrania posiadamy dużo różnorakich kosmetyków, które od czasu do czasu nawet niewiele odróżniają się swoim składem. Przez to właśnie tak ważne jest to, żeby jak najwięcej przeczytać, tak by mieć pewność, że kosmetyk po który ostatecznie sięgniemy, będzie odpowiadał wszelkim naszym potrzebom i prawidłowo troszczyć się o kształt naszej skóry.

Które zabiegi estetyczne okażą się cudowne dla kondycji Twojej cery

dermatologia, skóra
Aktualnie wielką wagę przywiązuje się do kwestii związanych z wyglądem. Wiele osób jest zdania, że stan skóry w dużym stopniu przesądza o tym, jak wygląda określona osoba. Bez wątpienia skóra z trądzikiem i przebarwieniami nie jest atrakcyjna. Oprócz tego zauważa się również spore zainteresowanie kwestiami starzenia się cery, a właściwie zatrzymywania tego procesu. W tym celu ludzie wykorzystują rozmaite środki, głównie kremy do twarzy. Zabiegi za pomocą kosmetyków są jednak do stosowania przez długi czas, nie gwarantują doraźnych efektów, jakie chce uzyskać wiele osób. By tego rodzaju szybkie rezultaty uzyskać, wymyślono wiele nieinwazyjnych, a skutecznych zabiegów na skórę. Tego rodzaju sprawami zajmuje się dermatologia estetyczna. Są to zabiegi o tyle bezpieczne, że nie są zabiegami chirurgicznymi.

Które zabiegi kosmetyczne są godne szczególnej uwagi? Sprawdzamy jak wybrać odpowiednią usługę

kosmetyczka
Najprawdopodobniej większość pań jest w stanie potwierdzić, że odpowiedni wygląd idealnie wpływa na nasze samopoczucie. Dowodem na słuszność owego założenia mogą być gabinety kosmetyczne, które oferują szeroki zakres usług mających na celu zadbanie o właściwą kondycję ciała od stóp do głów.

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Wygoda to istotna sprawa, zatem decyduj się nabywać dobrych gatunkowo artykułów i troszcz się o swoje potrzeby

buty
Konsumentki dokonujące zakupów muszą być świadome, że liczy się nie tylko wspaniały wygląd ubrań, ale także ich wysoka klasa i najwyższy komfort zakładania. Jeśli zakupione rzeczy okażą się niewygodne albo niefunkcjonalne, radość ze sprawunków zniknie i nie poratuje jej nawet doskonały wygląd artykułów. Czy to kupując obuwie, czy bieliznę, ubrania i dodatki, zawsze warto wybierać rzeczy solidnie wykonane i odznaczające się dobrą jakością.