Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Skórzane rękawy wciąż na topie

Kolekcja ubrań Blue Coast
Wstawki ze skóry i ekoskóry to trend, który bez względnie pokochały miliony kobiet. Trzeba dodać, że tego typu ozdoby nie kojarzą się już wyłącznie z punckowo-rockowym wizerunkiem, ale można je już znaleźć nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub zwyczajnie do pracy. Do niedawna wyjście na ulice gustem. Posiadaczka takiej odzieży, albo była osobą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który pokochały miliony kobiet. Trzeba dodać, że takie ozdoby nie są kojarzone już wyłącznie z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już dojrzeć nawet w rzeczach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub po prostu do pracy. Do niedawna chodzenie po ulicach smakiem. Posiadaczka tego typu odzieży, albo była osobą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej garażu zaparkowany był Harley Davidson.
ubrania
Autor: Axami
Źródło: Axami

Obecnie sytuacja diametralnie się odmieniła. Wszystko dzięki modzie, która cały czas galopuje naprzód i nie zna granic, wciąż sięgając po coraz to nowsze inspiracje. Ostatnich kilka sezonów pokazało, że projektanci docenili wygląd skórzanych elementów w ubiorze. Sporo sklepów ma w swoim asortymencie tego typu rzeczy. W zależności od typu sklepu są one wykonane z eko-skóry albo – http://www.lusowskizdroj.pl/kosmetologia/kosmetologia-estetyczna/ – naturalnej skóry. Możemy się oczywiście spodziewać, że te ze skóry będą znacznie droższe. Jeśli więc nie chcemy wydać zbyt wiele, lepiej jest postawić na elementy wykonane z ekoskóry, które w ofercie ma m.in. sklep h&m. Podobny efekt – skóry, uzyskuje się również na tzw. woskowanym materiale. Wygląda on bardzo mocno podobnie do skóry, ale jego wygląd może zmienić się po praniu, co należy mieć na uwadze kupując tego typu rzecz.

Kolekcja ubrań Olsen Tribal Spirit
Autor: Olsen
Źródło: Olsen

Skórzane wstawki używane są w szyciu różnych części garderoby. Mocno popularne są na rękawach, kołnierzach albo lamówkach. Ograniczeń ich użycia nie ma praktycznie żadnych. Pamiętać jednak należy, żeby wybierać takie ubrania i materiały pod którymi skóra oddycha. Nie powinniśmy przecież czuć się jak w kombinezonie, bo ostatecznie efekt może być odwrotny od planowanego, a my sami po prostu zmęczeni.

Wspominane już rękawy wydają się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem, a przy tym bardzo efektownym. Kurtki h&m które są zakończone skórzanymi rękawami rozchodzą się w błyskawicznym tempie. A prócz nich, sklep posiada w swoim asortymencie też żakiety i płaszcze ze skórzanymi elementami. Trzeba przyznać, że prezentują się bardzo elegancko. Jeżeli do tej chwili miałyście jakiekolwiek wątpliwości, czy możecie sobie pozwolić na tego typu rzeczy, lub czy nadają się one np. do pracy w biurze, odpowiedź jest oczywista – można je ubrać w każdym przypadku.

Źródło: domodi