Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Ślubne dylematy

kobieta w sukni ślubnej stojąca przed budynkiem
Ślub to bez wątpienia jedna z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najdrobniejsze detale. W naszym kraju można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – zastępuje go profesjonalny fotograf, który robi oryginalne sesje zdjęciowe w plenerze.

kobieta w sukni ślubnej
Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracje prześcigają się w wymyślnym menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Firmy florystyczne przygotowują kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zatroszczy się fryzjerka, a wizażystka zrobi jej profesjonalny makijaż, który będzie wyglądał pięknie do późnej nocy. Jedynym elementem, który musi być dobrany osobiście i spędza sen z powiek niejednej pannie młodej jest suknia ślubna – do znalezienia na na portalu suknia ślubna powinna wyrażać styl i wnętrze panny młodej i sprawić, że będzie najpiękniejsza w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i wyróżniać się na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w znalezieniu sukni jest bez wątpienia profesjonalny salon którego specjalnością jest moda ślubna. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w gogle w różnych kombinacjach wyrażenia: suknie ślubne lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe lub duże litery, ważniejsze są różne wersje wyrażeń po to, by gruntownie przeszukać Internet. Przeczytajmy również opinie na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W upatrzonym salonie skontrolujmy jakość obsługi, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przejrzeć katalogi z sukniami ślubnymii wspólnie ze projektantem rozważyć, czy wybrany przez nas krój będzie pasował do naszego stylu. Więcej o rzeczach istotnych w czasie przygotowań do wesela lub ślubu na: .

Decydując się na określony model sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o nienagannych kształtach i dość wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny lub princessy. Kobiety szczupłe, lecz niższe poczują się dobrze w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie z lekką nadwagą lepiej poczują się w typie empire, a niższe i bardziej przy kości – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, wykonanym z lejących się, opływowych tkanin.

Dobierzmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, ale przede wszystkim pamiętajmy, że mamy czuć się w niej komfortowo i olśniewająco. Bo nawet najbardziej ekskluzywna suknia, jeśli jest źle dobrana i niewygodna, może zepsuć humor panny młodej w ten najważniejszy dzień.