Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Sposoby na problemy ze słabymi paznokciami. Jakie porady warto wypróbować, aby wzmocnić paznokcie? Które rady warto wypróbować?

odzwierciedlenie - skóra
Piękne i mocne paznokcie to coś do czego dąży sporo kobiet. Niestety, pomimo ogromnych chęci nie zawsze prezentują się najlepiej. Co zrobić, aby paznokcie prezentowały się ładnie?
Czasami pomóc może wzmocnienie płytki paznokcia.

odzwierciedlenie - skóra
Autor: Agência Brasil Fotografias
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze będzie brać suplementy diety z biotyną. Trzeba je przyjmować z dużą regularnością i dość długo czekać na widoczne efekty, gdyż nie pojawiają się one tak szybko. Oprócz tego, proteiny doskonale działają na płytkę paznokcia. Są one w różnych maściach i Kremach, jakimi warto smarować paznokcie regularnie. Skutecznie wzmacniają one płytkę paznokcia. Poza tym, tego typu masaż wpływa na przyspieszenie wzrostu paznokci, ponieważ poprawia krążenie krwi dookoła płytki. Wzmocnienie płytki paznokcia (zapraszamy na odbywa się też, dzięki używaniu różnych odżywek. Poza tym zapamiętajmy aby do zmywania lakieru stosować zmywacz bez acetonu, nie osłabi on tak paznokci.
Trzeba wiedzieć, że o paznokcie (www.bonjournails.pl) można zadbać też w salonie. Jeśli chcemy zrobić zabieg, jakim jest regeneracja paznokci Warszawa oferuje sporo interesujących opcji. Jednym ze sposobów jest regeneracja przy pomocy jedwabiu. Używa się do tego cienkiej warstewki jedwabiu, jaką nanosi się na płytkę paznokcia. Jest to świetny sposób na wzmacnianie nadwyrężonych paznokci jak i takich ze skłonnością do rozdwajania się oraz łamania. Nie jest to metoda tak inwazyjna, jak niektóre znane zabiegi.

Więcej na

Mimo tego, iż zabieg, jakim jest regeneracja paznokci (poczytaj tytaj Warszawa oferuje na świetnym poziomie, to nie zapominajmy też o przyjmowaniu witamin A oraz E. Zbilansowana dieta jak również dużo wapnia będą doskonałym sprzymierzeńcem w naszych staraniach o piękne paznokcie.