Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Niezawodny sposób na uszczęśliwienie kobiety

Karnawałowa kolekcja Glamour i MOHITO
Kochani mężczyźni, to będzie nieco oszczędny w słowach, ale też niezwykle treściwy przewodnik o tym, jak odstresować każdą przedstawicielkę płci pięknej. Wystarczy wręczyć nam kartę kredytową i podwieźć do pobliskiego centrum handlowego.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO
Autor: MOODO
Źródło: MOODO

Nowoczesny świat potrafi obchodzić się z nami bardzo brutalnie. Nad ranem tkwimy w kilometrowych korkach i w rezultacie spóźniamy się do pracy. A później robi się już jedynie upiorniej. Szef zawala nas dodatkową robotą, a koleżanka z biura obok ma na sobie obłędne granatowe buty, które ostatnio oglądałyśmy w pobliskiej galerii handlowej. W domu czeka na nas mnóstwo sprzątania, prania, gotowania… Czy istnieje jakiś szybki sposób, aby nas rozluźnić?

Powiadają, że pieniądze szczęścia nam nie dadzą… Ale zakupy, jak najbardziej. Wyjście na polowanie razem z koleżankami działa lepiej niż długa sesja terapeutyczna u wybitnego specjalisty. Jest to coś niesamowicie pociągającego w tego typu zabawie. W pierwszej kolejności, budzą się w nas dzikie instynkty. Umiemy walczyć o wypatrzoną spódnicę, jak tygrysice. Dzikie sceny odbywają się na wszelkich wyprzedażach. Kiedy w nasze ręce wpadła wymarzona sukienka, nie ma takiej mocy, która zdołałby nam ją odebrać. W ten sposób oczyszczamy się z złych emocji i wyciszamy. Panowie mają boks, a my- noce wyprzedaży w galeriach handlowych.

Są jednakże takie obszary, które nas zawstydzają, ale i tak kochamy tam zaglądać. Przede wszystkim po to, by ponieść się marzeniom. Zazwyczaj nierealnym ze względu na wysokie ceny na metkach. Wszystkie posiadamy pewną ciekawą właściwość. Za każdym razem podoba nam ta część garderoby, która jest w całym sklepie najkosztowniejsza. Takie właśnie są szykowne sukienki wizytowe. Nawet jeżeli wiemy, że nas na nie nie stać i tak pragniemy je przymierzać. To nasza chwila radości, której nie trzeba nam odbierać chrząknięciami i pokazywaniem na metkę. Ale i na to jest sposób! Można skorzystać z usługi szycia na zamówienie i udać się do jednej ze szwalni. Zobacz więcej tutaj: jeśli wrócimy z naszych zakupów tylko z paczką skarpetek i tak czujemy się szczęśliwe. Bije z nas dobra energia. Efekt został osiągnięty. Terapia zadziałała. Bomba została unieszkodliwiona i wszyscy członkowie rodziny znowu mogą się czuć bezpieczni.