Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: stopa

stopa

Niecodzienne zabiegi upiększające

Depilacja laserowa nóg
Panie słyną z tego, że są w stanie torturować się, jeśli w nagrodę mogą stać się piękniejsze. Bolesne operacje, balsamy z ptasim guanem – to nic niezwykłego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań niezbędny zabieg kosmetyczny. Mało tego – w dzisiejszych czasach oddajemy się kolejnym krzywdom i to laser ipl decyduje o tym, że jesteśmy gładkie.

Buty sneakersy – z nimi dojdziesz do celu

Buty sportowe
Obuwie jest ważnym elementem ubioru wszystkich z ludzi. Niejednokrotnie zapominamy o tym jak ważną funkcje spełnia właściwie dopasowany but. W przeciwieństwie do ubrań, które w decydującej większości mają uniwersalny krój, co oznacza, iż cechują się zachowaniem podobnych proporcji każdego egzemplarza oprócz ubrań kierowanych do kobiet w ciąży, obuwie może być dopasowane uwzględniając indywidualne kształty stopy.

Skarpety – na co zwrócić uwagę podczas ich kupna?

skarpety
Wielu z nas mylnie wierzy, że nie jest istotne to, jakie skarpety kupią. Ponadto wiele osób wybiera skarpety bazując na podziale na skarpety bawełniane (a więc te dobre, w których stopa „oddycha”), oraz skarpety wytworzone ze sztucznych włókien (a więc te „słabsze”, których trzeba unikać). Warto jednak wiedzieć, że istnieje wiele innych kwestii, które warto wziąć pod uwagę wybierając skarpety.