Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: stopa

stopa

Niecodzienne zabiegi upiększające

Depilacja laserowa nóg
Panie podobno chcą dobrowolnie cierpieć, gdy w nagrodę mogą stać się szczuplejsze. Bolesne zabiegi, balsamy z odchodami – to nic strasznego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla kobiety typowy zabieg kosmetyczny. Mało tego – w dzisiejszych czasach poddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl decyduje o tym, że nie jesteśmy włochate.

Skarpety – na co zwrócić uwagę podczas ich kupna?

skarpety
Wielu z nas mylnie wierzy, że nie jest istotne to, jakie skarpety kupią. Ponadto wiele osób wybiera skarpety bazując na podziale na skarpety bawełniane (a więc te dobre, w których stopa „oddycha”), oraz skarpety wytworzone ze sztucznych włókien (a więc te „słabsze”, których trzeba unikać). Warto jednak wiedzieć, że istnieje wiele innych kwestii, które warto wziąć pod uwagę wybierając skarpety.

Buty sneakersy – z nimi dojdziesz do celu

Buty sportowe
Obuwie stanowi ważną część ubioru każdego z nas. Przeważnie zapominamy o tym jak istotną funkcje spełnia właściwie dobrany but. W odróżnieniu do ubrań, które w decydującej większości mają uniwersalny krój, co oznacza, iż cechują się zachowaniem podobnych proporcji każdego egzemplarza oprócz ubrań kierowanych do kobiet w ciąży, buty mogą być dobrane uwzględniając indywidualne cechy stopy.