Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: sweter

sweter

W jaki sposób najlepiej ubierać się w zimę? Jak wyglądać modnie, lecz przy tym czuć się bardzo swobodnie?

buty ziomowe
Klimat w naszym kraju zmienia się nieustannie, natomiast w miarę łatwo się do tego przyzwyczaić. Mamy cztery pory roku, przynajmniej w teorii, bo w praktyce wciąż bardziej ulega to zmianą i możemy powiedzieć, że zaczynają dominować ciepłe, nawet gorące lata i nieprzewidywalne zimy. W czasie zimowym może być więc niesamowicie zimno, ale także nadspodziewanie ciepło. Niemniej, jeżeli chodzi o stan obecny, to raczej jest szansa na mroźniejszą zimę, do jakiej musimy się przygotować.

Nie musimy być ubrane na sztywno

moda
Przyjęło się, iż kobiety będące na wysokich stanowiskach w zakładzie, powinny zawsze prezentować się idealnie i perfekcyjnie, a co się z tym wiąże, muszą mieć założone dopasowane garsonki i dobrze do nich wykonany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie wciąż aż tak oficjalny i sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem możemy się ubrać w coś fajniejszego i cały czas prezentować się tak identycznie nienagannie i wspaniale.

Swetry na topie na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy kocha jesień i zimę. Jest szaro i ponuro i trudno się rano podnieść z łóżka. Jednak, kiedy wyciągniemy z szafy odpowiednie ciuchy od razu przyjemniej będzie przetrwać chłodniejszy czas. Wszystkie kobiety kochają swetry. A w jakim momencie je nosić, jeżeli nie właśnie w trakcie jesieni i zimy. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, trzeba jedynie nauczyć się je właściwie dobrać do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do spędzania czasu przy kominku, a inny można ubrać do pracy.