Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Świat wielkiej mody w zasięgu twojej ręki

images
Autor: Clarks
Jeśli jesteś wielką pasjonatką albo pasjonatem mody, ale niestety stan twojego konta nie wskazuje na to, abyś mógł czy mogła wydać bez kłopotu kilka lub kilkanaście tysięcy złotych na kupowanie, nie ma się co zamartwiać, gdyż sklep h&m zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Co jakiś czas firma h&m współpracuje z postaciami ze świata wielkiej mody, tworząc wspólnie niespotykane kolekcje w naprawdę atrakcyjnych cenach, na które mogą sobie pozwolić też posiadacze o mniejszym stanie konta. Przykładowo warto przedstawić projekty utworzone wspólnie z Versace, Jimmy Choo, Anną dello Russo czy Karlem Lagerfeldem. Można się jednak troszeczkę oburzyć na poprzednie zdania, ponieważ ceny takich ciuchów nie odpowiadają tym, które normalnie spotkać możemy w sklepie. Te ceny są znacznie wyższe. Ale nie ma co się dziwić, gdyż wspomniane wcześniej firmy oraz osoby, są symbolem mody oraz luksusu z najwyżej półki, a to jak łatwo się domyślić może kosztować.

Niestety kolekcje do sprzedania są wyłącznie w wybranych sklepach, a dodatkowo rozchodzą się w ekspresowym tempie. Która kobieta nie chciałaby posiadać w swojej kolekcji torby h&m sygnowane np. przez Versace. Chcąc zatem złowić coś na własny użytek należy przyjść w dniu tak zwanej premiery, dobrze byłoby jeszcze dużo wcześniej przed planowanym otwarciem sklepu, zająć miejsce w kolejce, a potem powalczyć z innymi, którzy podobnie jak my mają zamiar zabrać ze sobą do domu najlepsze egzemplarze. W sumie trzeba powiedzieć, że nie wygląda to w praktyce tak strasznie, jak brzmi, a tego typu wydarzenia przebiegają najczęściej w wesołej atmosferze.

Tym osobom którym powyższy sposób kupowania nie pasuje pozostaje liczyć na możliwość zakupów rzeczy z drugiej ręki. I nie musi chodzić o rzeczy używane ale o te, które mają w sprzedaży na przykład sklepy internetowe, które oferują rzeczy różnych marek oraz z różnych sezonów. Zatem, jeżeli mamy chęć kupić kozaki h&m, które już dawno zniknęły z macierzystego sklepu, warto poszukać ich w sieci. Różnego rodzaju strony internetowe, też te aukcyjne, mogą wspomóc nas w zakupach upragnionego modelu, którego nie dostaliśmy w innym miejscu.