Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Świeże modele wysokiej jakości męskich kurtek już do nabycia w sieci na terytorium całego państwa

images
Sklep Zara generalnie odznacza się niezwykle szerokim asortymentem swych wyrobów. Dotyczy to również kurtek. W punktach Zara bowiem pod hasłem „kurtka damska” kryje się cała ogromna i urozmaicona gama produktów. Są więc typowe kurtki o urozmaiconych modelach, jak również marynarki, żakiety i wiele innych. W odróżnieniu od innych marek płaszcze umieszczone są w oddzielnej grupie. Wybór jest więc ogromny. Wspomniana kolekcja obowiązuje przy okazji sezonu wiosennego, toteż ubrania są raczej cienkie i ze zwiewnych tkanin. Podobnie jak w przypadku każdego innego sklepu sieciowego, także w punktach Zara kolekcja uzależniona jest od pory roku. Firma Zara obecnie zyskuje sobie niezwykle szerokie grono miłośników, coraz częściej również wśród panów.

Kolekcja na zimę
Zimowa kolekcja męska to krótkie kurtki ocieplane w różnych wersjach kolorystycznych, jak również okrycia o charakterze bardziej klasycznym, a więc krótsze i dłuższe płaszcze, które mogą być noszone do garnituru i eleganckich butów. Dostępne są też kurtki dla mężczyzn wyprodukowane z grubej skóry. Kolekcja dla kobiet przewiduje zwykle długie płaszcze ocieplane, niekiedy wykonane z czarnego, błyszczącego syntetycznego materiału, aktualnie bardzo chętnie wybieranego przez dużą liczbę ludzi. Płaszcze te prawie zawsze wyposażone są w kaptur oraz pasek w talii. Typowe dla marki Zara są oferowane rozmaite sztuczne futra. Posiadają one różnorodne kolory, fasony oraz desenie. Nagminnie powtarzającym się wzorem jest panterka.

Oferta na wiosnę
Wspomniana już aktualne oferta na wiosnę obejmuje wielki wybór kurtek. Dla panów są to różnorodne rozwiązania, czasami wręcz zaskakujące. Oferowane są okrycia typu krótki trencz, będące bardziej eleganckimi niż zwykłe kurtki. Kurtki Zara dla mężczyzn to także kurtki sportowe oraz modne obecnie modele z dżinsu. Charakterystyczne dla sklepu jest także łączenie ze sobą w jednym elemencie garderoby różnych materiałów. Czasami wykorzystywane są one na zasadzie naszytych łat na łokciach. Może zaskakiwać, jak szeroki jest wybór kolorów w ofercie dla mężczyzn. Dorównuje on niemal palecie barw z oferty dla kobiet. Kolekcja dla kobiet natomiast także łączy w sobie bardzo dużo rozmaitych elementów. Kolekcja (zobacz tutaj)