Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Sympozja w urokliwym mieście – Ciechocinku.

Ciechocinek - fontanna
Ciechocinek to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość uzdrowiskowa. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najbardziej znanym rezerwatem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu urlopowiczów.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie projektu Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek
Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku każdy bez wyjątku znajdzie miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie raj dla emerytów.

Szukasz dodatkowych wiadomości na prezentowany w tym miejscu temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź dalej educentrum a przekonasz się, że to było bardzo proste.

Jest tam też dużo bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, usytuowany w Parku Zdrojowym. Został wpisany do wykazu zabytków w 1987. Pechowo spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku charakteryzują się szeroką ofertą dla swoich gości oraz wysokim standartem świadczonych usług. Oferują weekend lub dłuższy urlop połączony z pobytem w spa http://www.kasun.pl/ i pełną odnową biologiczną. Pozwala to urlopowiczom zregenerować się , nabrać sił witalnych, odnowić ciało i zrelaksować umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe przystosowane do organizacji rozmaitych form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w hotelu służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli są też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty oferują także catering i wyżywienie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku
Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby biorące udział w szkoleniach mogą w wolnym czasie wybrać się na organizowane w hotelu potańcówki, karaoke czy biesiady. Goście mogą także skorzystać z hotelowego ogrodu, gdzie często organizowane są grille. Hotele w Ciechocinku to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego wypoczynku, ale i na spotkania biznesowe.