Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Szafa stylowego faceta

Koszula robocza
Nie orientujesz się na co zwrócić uwagę przy zakupie letniej koszuli, a chcesz oczarować w niej swą partnerkę?
Najważniejszy jest materiał. Przyjrzyjmy się tkaninie. Jeśli jest to bawełna, to zakup z całą pewnością będzie udany. Bawełniane koszule są niesamowicie uniwersalne, skóra może w nich swobodnie oddychać, a ich największą chyba zaletą jest wygoda.

Koszule męskie
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Przy wyborze najbardziej odpowiedniego dla swojej sylwetki fasonu dobrze jest kierować się: własnym samokrytycyzmem, wygodą i efektem jaki chcemy osiągnąć. Jeżeli od lat nosimy klasyczne, luźniejsze koszule – odwieź www -, nazywane classic fit, regular itp. słysząc opinie, że prezentujemy się w nich odpowiednio, a fasony nazywane m.in. slim, modern fit, fashion fit itp. powodują, że z miejsca zaczynamy myśleć o diecie, to nie ma sensu dokonywać zmian na siłę.

Jeżeli jednak mamy ku temu predyspozycje, a także interesujemy się modą – niech w szafie zawisną koszule męskie slim fit oraz dodatkowo spinki do koszuli, w sklepie koszule – sprawdź to koniecznie -ają i wysmuklają sylwetkę, do tego są bardzo modne, tak w wersji oficjalnej, jak i niezobowiązującej. Tym bardziej, iż dobrze prezentują się z coraz modniejszymi garniturami slim fit. Niskich panów takie koszule wysmuklą dodając wizualnie parę centymetrów, zaś u wysokich szczupłych mężczyzn, podkreślą zalety sylwetki. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci wprawią nas w pozytywne zdumienie swym bogatym asortymentem – sklep "Krzysztof" oferuje koszule męskie.

Kolor to dylemat, który stwarza chyba najwięcej problemów. Z całą pewnością warto mieć w swojej szafie białą koszulę, z racji tego, iż pasuje w zasadzie do wszystkiego. Jeżeli nie wiemy, która koszulę założyć, biała będzie strzałem w dziesiątkę. Neutralnym kolorem jest także jasny niebieski. Świetnie komponuje się w sytuacjach oficjalnych jak i tych mniej formalnych.

Zdecydowanie żaden mężczyzna nie będzie miał kłopotu ze stworzeniem zestawu używając błękitnej koszuli. Należy mieć na uwadze: must have letniego sezonu to białe koszule i jasnoniebieskim kolorze.W męskiej garderobie od niedawna króluje róż, który stanowi idealne tło dla granatu i beżu. Dlatego włóżmy róż i już!Nie zapominajmy o zasadzie, która mówi, iż, koszule z krótkim rękawem należy pozostawić na nieformalne okazje i pod żadnym pozorem nie zakładać do nich marynarki. Chyba nie nie zależy nam by kojarzono nas z „wujkiem Mietkiem na weselu”?