Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Torebki dla Pań

torebki
W obecnym świecie, zwłaszcza w naszym państwie, co niestety słynie trochę z wszechobecnej szarości i nieco przygaszonych mieszkańców, wyjątkowość nie jest mocno upragniona. Dużo ludzi wychodzi ze skóry, aby nie wyróżniać się na chodnikach, a zarazem prezentować się na tyle elegancko i zachować swój styl, by czuć się ze sobą dobrze i móc utożsamiać się z ludźmi reprezentującymi takie same zachowania, myśli, czasem podobne gusta muzyczne i sympatię do takiej czy innej subkultury.

W całkowitej opozycji do tego stawiają się niektórzy autorzy mody, przede wszystkim ci, co są najbardziej sławni w kraju czy na świecie i mogą pozwolić sobie na wystawianie na wybiegach bardziej swoich wizji niż samej mody, nierzadko dość skomplikowanych przekazów, a również całkowitych abstrakcji. Nie jest łatwo czasem pojąć taki przekaz i ci, którzy raczej nie palili się do śledzenia pokazów kreacji, a świat najnowszych nurtów nie całkiem ich interesuje, czasem zobaczą jakiś pokaz ubrań po to, by popatrzeć na młode, śliczne kobiety przedstawiające różnego gatunku kreacje.

torebki
Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Można szczęśliwie znaleźć całkiem dobry układ między modą kreowaną przez artystów, jacy tworzą takie niełatwe w zrozumieniu pokazy mody, i zwyczajnym wyglądem, utrzymaniem pewnego rodzaju normalności i wrażenia przynależności do pozostałych członków społeczności – nie jest przecież tajemnicą fakt, że ludzie noszący się całkowicie odmiennie niż reszta, zostają w pewien ukryty lub całkowicie otwarty sposób wytykani, skazani na pewnego rodzaju banicję. Takim kompromisem mogą być salony z tekstyliami, takie jak sklep Wittchen, ZARA czy H&M, które proponują rzeczy uważane za całkowicie zwyczajne, a jednocześnie w pewien sposób podporządkowane temu, co widnieje się na topowych wybiegach. Zwłaszcza kobiety, które poszukują oryginalnych dodatków, torebek i normalnych ciuchów, znajdą w takich miejscach wiele przyzwoitych rozwiązań. Torebki Wittchen oraz wielu innych producentów, dostępne w galeriach, pasują do mnóstwa ciuchów i są na tyle oryginalne, by cieszyć się niezłym powodzeniem pośród nich. To głównie w galeriach najlepiej szukać tego typu dodatków jak ozdoby do włosów, paski, żakiety czy torby Wittchen a także wiele pozostałych sieci z ubraniami staje tu łatwo na wysokości zadania.