Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: trend

trend

Moda codzienna – sprawdź opinie

torba podróżna
Duże przeceny właśnie się zaczęły. Ażeby nie zgubić się w gęstwinie rabatów i promocji trzeba wiele rozsądku i uporu. Nawet jeśli coś jest tańsze nawet o kilkadziesiąt procent, to nie znaczy, że jesteśmy zmuszeni to kupować. W trakcie zakupów nie o to chodzi, żeby zdobywać jak najwięcej, ale ażeby wybrać to, co rzeczywiście się podoba i będziemy to nosić.

Skórzane rękawy wciąż na topie

Kolekcja ubrań Blue Coast
Wstawki ze skóry i ekoskóry to trend, który bez względnie pokochały miliony kobiet. Trzeba dodać, że tego typu ozdoby nie kojarzą się już wyłącznie z punckowo-rockowym wizerunkiem, ale można je już znaleźć nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub zwyczajnie do pracy. Do niedawna wyjście na ulice gustem. Posiadaczka takiej odzieży, albo była osobą o niezwykle ekstrawaganckim stylu, albo w jej przydomowym garażu zaparkowany był motocykl marki Harley Davidson.

Dlaczego nie warto wzorować się wyłącznie najnowszymi trendami ale posiadać swój sposób ubierania oraz poczucie estetyki

torebka damska
Współczesne kierunki w modzie oddają teraźniejszy świat – są różnorodne, są szokujące, bywają spokojne, czasem są krótkie a czasem długie. Kierunek w modzie to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy wiedzieć dokąd pójść, trzeba mieć rozeznanie jak pójść.

Swetry na topie na chłodniejsze pory roku

swetry damskie
Nie każdy kocha jesień i zimę. Jest szaro i ponuro i trudno się rano podnieść z łóżka. Jednak, kiedy wyciągniemy z szafy odpowiednie ciuchy od razu przyjemniej będzie przetrwać chłodniejszy czas. Wszystkie kobiety kochają swetry. A w jakim momencie je nosić, jeżeli nie właśnie w trakcie jesieni i zimy. Wszystkie swetry damskie są rzeczywiście fajne, trzeba jedynie nauczyć się je właściwie dobrać do całej stylizacji. Inny sweter będzie pasował do spędzania czasu przy kominku, a inny można ubrać do pracy.

Co zrobić, aby być sporo bardziej usatysfakcjonowaną z własnego wyglądu zewnętrznego?

Kobieta z tabletem
Świat niemal zwariował! Nie chodzi się jednakowoż teraz o bieżącą sytuację na Ukrainie, a najzwyczajniej naszego fioła na punkcie swojego wyglądu zewnętrznego! Bardzo często ludzie, w szczególności kobiety, mocno przesadzają, choć realia są takie, że jakby nie patrzeć definitywnie nie ma nic złego w tym by zadbać o swoją urodę.

Czerń i biel – duet ponadczasowy

sukienka
Bez chwili zastanowienia można stwierdzić, że połączenie czarnego z białym nigdy nie ma prawa wyjść z mody. Człowiek lubi czerpać inspiracje z natury i chociaż poza zebrą, trudno znaleźć w niej takie zestawienie kolorów, to należy powiedzieć, że jest w nim coś niesamowicie naturalnego, subtelnego oraz eleganckiego. Przez wiele lat połączenie tych dwóch kolorów na stałe weszło do kanonów mody.