Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Trendy w sezonie wiosenny- 2013

images
Trendy wiosna 2014 można streścić w jednym zdaniu jako wolna amerykanka. Nadal modne będą kolory pastelowe dominujące tej zimy. Oprócz nich, napotkamy także zaskakujące propozycje zarówno jeżeli chodzi o koloru, jak też rodzaje materiału.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co zdaje się je jednoczyć, jest ukazywanie kobiecości w różnych aspektach życia. Ponownie przywrócone do łask zostaną sukienki wyciągnięte z lat czterdziestych i pięćdziesiątych, emanujące świadomą zmysłowością. Dopasowane kroje, w połączeniu z lejącymi się materiałami, zdecydowanie będą poruszać fantazję. Krótsze kurtki wiosenne proponowane w tym sezonie, bardzo dobrze wtopią się w ten klimat. Każda osoba odnajdzie pośród nich tą, która będzie jej odpowiadać. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą pasować do dziewczęcych spódnic, a lateksu – do wizerunku niesfornej dziewczynki. Moda wiosna 2013 przede wszystkim gloryfikuje łączenie przeciwieństw.

Wspomniane wcześniej materiały podobne do skóry, wydaje się skutecznie zastąpiły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 kochają je nie tylko ze względu na walory ekologiczne, ale także dlatego, że mają w sobie odrobinę gustownego kiczu. Jest to następny niezbędnik tego sezonu. Do łask powróci również wizerunek nazywany glam sport, opierający się na zestawianiu wygodnych ubrań sportowych z pełnymi klasy,ale także plastikowymi akcesoriami.

Przygotowując się na urlop, nie można także zapomnieć o kwestii jak ważne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wariantach sugerowane są na obecny sezon.

Czy jesteś usatysfakcjonowany z tematu powyższego postu? Jeśli tak, to podaję też mój odnośnik (https://www.czapkiznadrukiem.com/component/virtuemart/czapki-zimowe-z-nadrukiem) do następnej witryny. Zachęcam!

Najbardziej modne będą te, stylu retro – z charakterystycznymi guziczkami. W kwiatowe wzory, lub w jednym kolorze. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w wariancie z wysokimi bokserkami, zarówno podkreślającymi kobiecą figurę, jak też maskującymi problemowe miejsca.

Trendy wiosna 2014 daje więc ogromne możliwości dla fantazji. Można dowolnie łączyć na pierwszy rzut oka sprzeczne części garderoby i fasony. Odrobinka plastiku też będzie doceniona, bo jakby nie było zależy nam na pokazaniu, że trendami można zajmować się nie tylko z powagą.

Źródło: http://kraina-stylu.pl