Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Trochę słów o modzie

images
Nadchodzą ładniejsze dzionki, a wraz z nimi wietrzenie naszych szaf. Trzeba po długich zimowych miesiącach zrewidować jej zawartość i uaktualnić. Wkładamy głęboko duże swetrzyska, wełniane rajtuzy i grube sukienki. Drugi kwartał roku to czas, kiedy są na wybiegach i na deptakach sukienki.

A jest ich co nie miara. Do wyboru mamy rozmaite projekty oraz printy. Każdy sklep asos oferuje nam modne kolekcje ubrań. Można więc do woli przebierać. Sukienka asos to, obok czerwonych ust i szpilek, oznaka kobiecości. Dlatego dużo klientek wybiera fasony, które zaznaczają kobiece kształty. Są to sukienki z wcięciem w talii i obcisłe. Właściwa długość to przed kolano, jednak jeśli posiadamy atrakcyjną sylwetkę i długie nogi możemy pokusić się o mini. Uwielbiamy również chodzić w sukienkach do pracy. W takim razie ta długość chyba odpada. Również góra musi być zabudowana, a więc przepastne dekolty muszą poczekać na drugą okazję.

Zwykle także ich kolor jest właściwy. Takie reguły tyczą się pracownic urzędów, renomowanych firm, czy instytucji. Gdy pracujemy w branży artystycznej to trochę fantazji również w ubraniu jest zazwyczaj mile postrzegana. W ostatnich sezonach cieszyliśmy się renesansem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

W tym czasie na ulicach oraz w sklepowych witrynach zjawiły się rozkloszowane suknie z czarowną haleczką. To bardzo kobiecy fason, który podkreśla wcięcie. Ta kreacja będzie właściwa dla wszystkich dam, które mają kłopoty z biodrami lub szerokimi udami. Zaraz potem nastał czas na fasony w kształcie trapezu, niezwykle proste w formie, ale zwykle z ciekawym printem. To ukłon w kierunku lat 70., kiedy panowały te modele. Taka kreacja pomoże nam skryć odstający brzuszek. Jeśli mamy idealne plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są sukienki odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten model często wybierają panie w ciąży- nie tylko ukrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w długich sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niższe kobiety, pod warunkiem, że mają nienaganną figurę.