Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Czas na letnią stylizację! Równomierna opalenizna i zwiewna sukienka podkreślą urodę

Solarium
Już od dawna wiadomo, że złocista opalenizna potrafi niesamowicie podkreślić urodę, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy mamy okazję, aby odkryć nogi oraz ramiona. Delikatna sukienka, ładna opalenizna oraz włosy ‘spięte wiatrem to doskonały pomysł na wakacyjną stylizację, jaka przyciągnie spojrzenia przechodniów oraz zyska aprobatę osób bliskich. To dokładnie podczas wakacji mamy możliwość, aby za pomocą eleganckich kreacji podkreślić swoją figurę oraz oczywiście soczystą opaleniznę.

SPA
Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Wakacyjny urlop jest najlepszym czasem na ‘odświeżenie szafy’ w celu skomponowania wielu modnych stylizacji. Chcąc ożywić letnią stylizację niewątpliwie należy zatroszczyć się o intensywną opaleniznę, która bardzo uatrakcyjnia nasz wizerunek. Panie, które regularnie odwiedzają solarium zazwyczaj decydują się również na pakiety Day SPA, które także świetnie wpływają na kondycję ciała. Jak powszechnie wiadomo, najlepsze solarium to takie, które wyróżnia się nowymi lampami, zapewniającymi dużą skuteczność, a w związku z tym planując opalanie, warto zapytać obsługę o czas ostatniej wymiany łóżek. Więcej jest tu: osób, które kładą nacisk na jednolitość opalenizny dobrym rozwiązaniem jest solarium stojące, gwarantujące opaleniznę bez jakichkolwiek niedoskonałości. Solarium stojące może pochwalić się ogromną popularnością również poza sezonem wakacyjnym, ponieważ pozwala ono na długo zachować wakacyjną opaleniznę. Ci, którzy chcą przez okrągły rok cieszyć się nieprzeciętną kondycją skóry powinny regularnie zapewniać sobie pakiet Day SPA, gdyż stanowi on najsprawniejszą i najskuteczniejszą pomoc. Najlepsze solarium to nie tylko solidne lampy opalające, ale także bezpieczeństwo.

Solarium
Przed skorzystaniem z solarium warto przekonać się, czy spełnia ono wymagane standardy, czyli np. ochronne filtry, czy zdezynfekowana powierzchnia. Zarówno solarium leżące, jak i stojące powinno być myte po każdym kliencie.

Dla osób, które nie mają czasu na korzystanie z kąpieli słonecznych lub zwyczajnie nie przepadają za wakacjami na ciasnych plażach, świetnym sposobem na równomierną opaleniznę są wizyty w solarium, za sprawą których możemy zagwarantować sobie jednolitą opaleniznę – więcej informacji. Przed skorzystaniem z solarium wypada przekonać się, czy łóżka opalające dla nas zarówno efektywne, jak także bezpieczne. Równomierna opalenizna w połączeniu z letnią kreacją może dodać nam niesamowitego uroku, za sprawą którego wyróżnimy się z tłumu.