Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Tag Archive: ubrania

ubrania

Jakie rzeczy powinno się kupić do naszej garderoby na okres zimowy?

botki
Dużymi krokami zbliża się do nas pora roku, która nie posiada wielu zwolenników. Jest nią zima. W tym czasie temperatura panująca poza domem jest bardzo niska, co niestety w szeregu przypadków jest powodem licznych chorób oraz dolegliwości. Okazuje się bowiem, że najczęściej nie dostosowujemy naszego ubrania wierzchniego do warunków atmosferycznych, ze względu na chęć modnego prezentowania się. Takie zachowanie z naszej strony nie jest natomiast rozsądnym rozwiązaniem.

Świetne i modne zegarki dla Panów

zegarki fossil
Na przestrzeni ostatnich lat można zauważyć, iż coraz większa ilość mężczyzn zaczyna dbać się o siebie niż odbywało się to kilka dekad wstecz. Mężczyźni mają ochotę stać się najzwyczajniej szczególnie godni uwagi. Są przekonani, iż w w taki sposób będą o wiele bardziej kierować atencję prawdopodobnych wybranek serca.

Fotografia pradziadka

sport
Mój pradziadek Stanisław na fotografii sprzed 100 lat wystrojony jest w odświętne ubranie: w surdut, nienaganną śnieżno-białą koszulę, brązową kamizelkę, z której kieszonki wystaje zegarek zwany „cebulą”. Nigdy nie spotkałem go osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem II Wojny Światowej, nie miałem zatem takiej okazji. Domyślać się tylko mogę co sobie myślał pozując do tej fotografii.

Dobry żart jest w na TOP-ie – czyli o zabawnych ubraniach

T-shirt
We współczesnym świecie człowiek jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko dorównywać innym, ale również spośród innych się wyróżniać, o ile chce zostać zauważony. Ludzie wykorzystują w tym celu mniej lub bardziej nowatorskie sposoby, żeby wybić się z tłumu i zostać zapamiętanym. Zazwyczaj swoją indywidualność podkreśla się poprzez urodę (ciekawy odcień włosów, perfekcyjna cera, dokonała sylwetka, wytatuowane ciało), ale także poprzez ubrania.

Moda na zimę – co proponują styliści?

images
Wielkimi krokami zbliżają się zimne dni, które w naszym kraju będą przeciągać się do połowy kwietnia. O ile nie posiadasz w szafie wielu ciepłych ubrań, musisz ruszyć na przechadzkę po butikach. Wszelkie niepotrzebne ciuszki, których już nie będziesz wdziewać, najlepiej jest oddać biednym. Kontenery organizacji pomocowych można znaleźć w większości miast w Polsce. Pamiętaj, że dbanie o ubogich jest obowiązkiem każdego z nas.

Kilka słów o wyrobach skórzanych.

Ciuchy i dodatki ze skóry mają swoich fanów na całym świecie. Dzieje się tak za sprawą niezwykłych właściwości skóry, których żaden inny materiał nie posiada. Przeciwnie do produktów imitujących skórę lub syntetycznych materiałów, skóra oddycha i dostaje się do niej powietrze, jest to bardzo ważne do zachowania komfortu cieplnego i właściwej termoregulacji. Możemy nie martwić się o przepocenie w takich ubraniach czy przegrzanie.

W jaki sposób dobrać najlepszą czapkę dla naszego dziecka?

czapka z pomponami
Wybierając czapkę na zimę dziecięcą warto wybrać taką, która będzie nie tylko ciepła, lecz także idealnie zakryje uszy. W związku z tym należy zwracać uwagę na czapki posiadające specjalne nauszniki, wiązane pod brodą. Można również wybrać czapki zawiązywane, które również dostatecznie chronią głowę dziecka. Należy zwracać uwagę w głównej mierze to, aby czapka była dwuwarstwowa, np. żeby od wewnątrz umieszczony był delikatny polar, który zapewnia maluchowi ciepło nawet w bardzo zimne dni.