Modne w tym sezonie

Moda bez granic

Usuwanie rozstępów

images
Zabiegi odchudzające we Wrocławiu pozwalają na powrót do figurowej sylwetki, którą straciłyśmy w efekcie prowadzenia niezdrowego trybu życia a także jedzenia nieprawidłowych posiłków. Do powrócenia do odpowiedniej formy trzeba przejść bardzo wiele ciekawych zabiegów, które w przeważającej części należą do przyjemności.

Zabiegi odmładzające
Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine

Jednym z takich jest masaż wyszczuplająco-modelujący. Jego zadaniem jest zmniejszenie cellulitu oraz obniżenie tkanki tłuszczowej. Takowe działania sprawią, że nasza skóra będzie zdecydowanie jędrniejsza aniżeli to miało miejsce do tej pory. Metod na pozbycie się zbędnych kilogramów jest wiele. Jednym z takich jest masaż wykonywany przy wykorzystaniu bańki chińskiej. Do jego przeprowadzenia stosuje się specjalnego mazidła cynamonowo-algowego. W nim ukryta jest tajemnica polepszenia formy skóry. Dzięki jego właściwościom o wiele szybciej dostrzeżemy również (wróć) znacznie mniejszy obwód ud, pupy jak również brzucha, czyli sfer, w których najszybciej pojawiają się zbędne kilogramy.

maseczka
Autor: Centrum DER-MED
Źródło: Centrum DER-MED

Panie, które zdecydowały się na pójście do fachowców od poprawy sylwetki, często najbardziej uskarżają się na tzw. pomarańczową skórkę, która nazywana jest również cellulitem. Usuwanie cellulitu jest jednym z głównie przeprowadzanych zabiegów pielęgnacyjnych. Zredukowanie pomarańczowej skórki daje poprawę wyglądu kobiety oraz jej stanu ducha, który jest lepszy dzięki zwiększeniu samooceny. Jak wskazują eksperci ze skórką pomarańczową kłopoty może posiadać nawet 80 proc. kobiet. Problem jest zatem jak widzimy powszechny. Kobiety chcą z nim walczyć na wiele rozmaitych sposobów. Zabiegi kosmetyczne są jedną z bardziej skutecznych form.

Oprócz specjalistycznych zabiegów nastawionych na odchudzanie bardzo modne są też wszelkiego typu zabiegi odmładzające. Każda renomowana klinika ma je w swej ofercie. Najbardziej znanym zabiegiem odmładzającym jest dla wielu z nas lifting. Wywołuje on powolne rozgrzanie płaszczyzn skóry. Dlatego też włókna kolagenowe zostają pobudzone do tego stopnia, że nasza skóra staje się znacznie bardziej zagęszczona jak również ściągnięta, co powoduje, że jest dużo bardziej jędrna jak również odzyskuje pożądane napięcie.